HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Springfield

Magisterské tituly jsou pokročilé akademické programy, které jsou k dispozici v mnoha různých oborů. Magisterských programů mohou být obvykle dokončena v asi dva až tři roky. V závislosti na škole, mohou být dokonce získal online.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Springfield je třetí největší město ve státě Missouri a krajské Greene County. Springfield má několik vysokých škol a univerzit v rámci města s Missouri State University (MSU) je státní 's druhou největší univerzitou s více než 20.000 studentů.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Springfield. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Springfield. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Springfield a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Springfield a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Springfield přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

nalezené výsledky Filter

Master of veřejného zdraví

Missouri State University
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2&nbsp;-&nbsp;8 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Program MPH na MSU poskytuje všeobecný stupeň v oblasti veřejného zdraví, v praxi zajištění zdraví obyvatel.

Čtěte více