HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Santa Cruz

Mistr míra je typ postgraduální kvalifikace, která umožňuje studentům, aby se stal odborníky ve zvolené oblasti. Určen pro ty, kteří již absolvovali bakalářský 's stupně, tyto programy jsou asi dva roky na délku.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Santa Cruz se nachází ve městě Santa Cruz County, California, USA. Četné pozoruhodné instituce vyššího vzdělávání sloužit městu. Moderní námořní výzkumné zařízení slouží také město.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Santa Cruz. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Santa Cruz. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Santa Cruz a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Santa Cruz a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Santa Cruz přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

nalezené výsledky Filter

Dual-stupeň lékaře a mistr tradiční čínské medicíny

Five Branches University
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
4 roky
Angličtina
čínština
Korejština
Kampus

Učil vysoce dokonalý fakulty TCM vzdělání, DTCM / MTCM vzdělávací program je nabízen prostřednictvím osmi akademickými a klinickými odděleními, poskytující komplexní výuku a p ...

Čtěte více

Mistr akupunktury (mac)

Five Branches University
Magistr
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Mac program je určen pro studenty, kteří chtějí rozvíjet praxi s důrazem na akupunkturu, a to zejména pro zájemce o realizaci rychle rostoucí modelu komunitní kliniky. Program ...

Čtěte více