HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v San Jose

Magisterský program je specializovaný stupeň, který se obvykle získá jednotlivce, kteří chtějí zaměřit své učení v určité oblasti. Vydělávat Master of Science, MA, nebo MBA je chytrou volbou pro studenty, protože by to mohlo poskytnout konkurenční výhodu v agresivním pracovním trhu.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

San Jose je desátým největším městem USA. Město je domovem mnoha vysokých školách a univerzitách. De Anza Hotel, SAP centrum, Lick Observatory, Mountain Hamilton, Plaza de Cesar Chavez a Kelly parku jsou hlavním lákadlem pro dospělé studenty.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v San Jose. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v San Jose. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v San Jose a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v San Jose a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v San Jose přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

nalezené výsledky Filter

Master v manželství a rodinné terapii

University of San Francisco - School of Education
MA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
7&nbsp;-&nbsp;8 semestry
Angličtina
Kampus

Magisterský program v psychologickém poradenství s koncentrací v manželství a rodinné terapii (MFT) připravuje studenty být sociálně a kulturně citlivý vztah a rodinní terapeu ...

Čtěte více

Dual-stupeň lékaře a mistr tradiční čínské medicíny

Five Branches University
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
4 roky
Angličtina
čínština
Korejština
Kampus

Učil vysoce dokonalý fakulty TCM vzdělání, DTCM / MTCM vzdělávací program je nabízen prostřednictvím osmi akademickými a klinickými odděleními, poskytující komplexní výuku a p ...

Čtěte více

Mistr akupunktury (mac)

Five Branches University
Magistr
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Mac program je určen pro studenty, kteří chtějí rozvíjet praxi s důrazem na akupunkturu, a to zejména pro zájemce o realizaci rychle rostoucí modelu komunitní kliniky. Program ...

Čtěte více