HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Pleasanton

Magisterské tituly jsou pokročilé akademické programy, které jsou k dispozici v mnoha různých oborů. Magisterských programů mohou být obvykle dokončena v asi dva až tři roky. V závislosti na škole, mohou být dokonce získal online.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Pleasanton. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Pleasanton. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Pleasanton a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Pleasanton a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Pleasanton přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

nalezené výsledky Filter

Master of Science v ošetřovatelství (MSN)

University of San Francisco - School of Nursing and Health Professions
MSc
21 Srp 2021
<
Denní studium
<
2 roky
15 May 2021
Angličtina
Kampus
Online forma

Program Master of Science in Nursing (MSN) připravuje RN, kteří již mají přidružený nebo bakalářský titul, aby se v této oblasti dostali zkušeností při vývoji a správě plánů p ...

Čtěte více

Mistr veřejného zdraví

University of San Francisco - School of Nursing and Health Professions
Magistr
24 Srp 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
15 May 2021
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Program Master of Public Health připravuje budoucí vedoucí představitele v oblasti veřejného zdraví k řešení naléhavých otázek veřejného zdraví na místní, státní, celostátní a ...

Čtěte více