HEALTHCARESTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené státy americké.

Magisterské tituly jsou pokročilé akademické programy, které jsou k dispozici v mnoha různých oborů. Magisterských programů mohou být obvykle dokončena v asi dva až tři roky. V závislosti na škole, mohou být dokonce získal online.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Univerzity pro titul bakaláře Spojené státy americké. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené státy americké zde.

nalezené výsledky Filter

Master of Science v biomedicínských vědách

Rocky Vista University
MSc
Zář 2021
Angličtina

Rocky Vista University (RVU) má magisterský titul v biomedicínských vědách (MSBS), což je postbaccalaureate program, který poskytuje studentům interdisciplinární akademické ku ...

Čtěte více

Master of Physician Assistant Studies

Rocky Vista University
Magistr
Zář 2021
Angličtina

Cílem Rocky Vista University je podpora rozvoje klinicky kompetentních, spolupracujících a soucitných lékařských asistentů. Osnovy založené na kompetencích programů a jejich s ...

Čtěte více