HEALTHCARESTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené státy americké.

Magisterské tituly jsou pokročilé akademické programy, které jsou k dispozici v mnoha různých oborů. Magisterských programů mohou být obvykle dokončena v asi dva až tři roky. V závislosti na škole, mohou být dokonce získal online.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Las Cruces, je druhé největší město ve státě Nové Mexiko s asi 97.600 obyvateli pobývajících zde. Je obklopen krásnou krajinou převážně sestávající z hor a plání. Město je podáváno velké veřejné vysoké školy, která nabízí programy až do úrovně doktorátu, s komunitních škol v rámci svých hranic, stejně.

Univerzity pro titul bakaláře Spojené státy americké. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené státy americké zde.

nalezené výsledky Filter

Mistr veřejného zdraví

New Mexico State University College of Health and Social Services
Magistr
Angličtina

Katedra věd o veřejném zdraví nabízí studijní programy vedoucí k titulu Master of Public Health (MPH) se soustředěním buď na Health Behavior and Health Promotion (HBHP) nebo H ...

Čtěte více

Master of Science v ošetřovatelství (MSN)

New Mexico State University College of Health and Social Services
MSc
Angličtina

Titul MSN je nyní k dispozici v plně online formátu. Magistr přírodních věd v ošetřovatelství (MSN) poskytuje postgraduální vzdělání a školení v oblasti ošetřovatelské správy. ...

Čtěte více