HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Nový Brunswick

Magisterský stupeň je pokročilý studijní program, který může být dokončen v asi dva roky, pokud studenti již získal bakalářský titul v podobném prostředí. Studenti si mohou vybrat získat Master of Arts, MSc, nebo MBA, v závislosti na jejich současných a budoucích cílů.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

New Brunswick se nachází ve městě Middlesex County, ve státě New Jersey, USA. Spolu s několika areálech škol, město je domovem vysoce hodnoceny univerzity. Vzhledem k nově postavených obytných bloků studenti z jiných států dává přednost životu v obytné budově univerzity.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Nový Brunswick. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Nový Brunswick. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Nový Brunswick a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Nový Brunswick a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Nový Brunswick přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

nalezené výsledky Filter

Magistr v oboru zdravotní péče Analytics a inteligence

Rutgers Business School - Newark and New Brunswick
Magistr
May 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
01 Dub 2021
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Master of Science v Healthcare Analytics and Intelligence vám poskytne nástroje, postřehy a odborné znalosti, které potřebujete, abyste mohli být úspěšným analytickým profesio ...

Čtěte více