$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Minneapolis

Magisterský stupeň je pokročilý studijní program, který může být dokončen v asi dva roky, pokud studenti již získal bakalářský titul v podobném prostředí. Studenti si mohou vybrat získat Master of Arts, MSc, nebo MBA, v závislosti na jejich současných a budoucích cílů.Online learning se odkazuje na použití elektronických médií a informačních a komunikačních techn… Čtěte více

Magisterský stupeň je pokročilý studijní program, který může být dokončen v asi dva roky, pokud studenti již získal bakalářský titul v podobném prostředí. Studenti si mohou vybrat získat Master of Arts, MSc, nebo MBA, v závislosti na jejich současných a budoucích cílů.

Online learning se odkazuje na použití elektronických médií a informačních a komunikačních technologií (ICT) ve vzdělávání. S on-line vzdělávání má člověk možnost použít svá studia kdykoli a odkudkoli se můžete přihlásit.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Minneapolis je největší město ve státě Minnesota a 48. největších měst v USA. Více než 50.000 studentů bydlí ve městě, za účelem výuky. Postgraduální programy byly zařadil číslo jedna v oblasti chemického inženýrství, psychologie, matematiky, neziskové řízení a poradenství.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Minneapolis. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Minneapolis. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Minneapolis a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Minneapolis a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Minneapolis přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

Méně
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
University of Minnesota
Minneapolis, Spojené státy americké

Program Global Medical Industry MBA (GMIMBA) nabízí Carlson School of Management a slouží zkušeným jednotlivcům z celého světa, kteří jsou současnými a aspirujícími manažery v ... +

Program Global Medical Industry MBA (GMIMBA) nabízí Carlson School of Management a slouží zkušeným jednotlivcům z celého světa, kteří jsou současnými a aspirujícími manažery v lékařském průmyslu. -
Magistr
Denní studium
2 roky
Angličtina
Zář 2022
01 Čvn 2022
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma