HEALTHCARESTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené státy americké.

Master je postgraduální stupeň, který je určen k být dokončen po ukončení mládenec. I když může trvat jeden až tři roky studia, nejvíce pán 's programy mohou být dokončena zhruba za dva roky.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Memphis je 20. největší město ve Spojených státech a největší město na řece Mississippi. Počet vysokých škol a univerzit sloužit městu. Město je považováno jako vzdělávací centrum v southeastern Spojené státy.

Univerzity pro titul bakaláře Spojené státy americké. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené státy americké zde.

nalezené výsledky Filter

Magistr v lékařských asistentských studiích

Christian Brothers University School of Sciences
MSc
Zář 2021
Angličtina

Program Master of Science in Physician Assistant Studies na Christian Brothers University trénuje asistenty lékařů (PA), aby lépe sloužili pacientům v komunitě, regionu, státě ...

Čtěte více

MBA ve zdravotnictví

Christian Brothers University School of Business
Magistr
Zář 2021
Angličtina

Magisterský titul v oboru Business Administration in Healthcare Management (HMBA) je určen pro jednotlivce, kteří v současné době pracují v oblasti zdravotní péče, pro ty, kte ...

Čtěte více