close

Filtry

Zobrazit výsledky

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Maryland

Mistr míra je typ postgraduální kvalifikace, která umožňuje studentům, aby se stal odborníky ve zvolené oblasti. Určen pro ty, kteří již absolvovali bakalářský 's stupně, tyto programy jsou asi dva roky na délku.Protože všechny třídy jsou online, budou studenti nemusí objevit tříd. Plány nemusí být stejně přísné, když se vezme lekce on-line. Studenti mohou pr… Čtěte více

Mistr míra je typ postgraduální kvalifikace, která umožňuje studentům, aby se stal odborníky ve zvolené oblasti. Určen pro ty, kteří již absolvovali bakalářský 's stupně, tyto programy jsou asi dva roky na délku.

Protože všechny třídy jsou online, budou studenti nemusí objevit tříd. Plány nemusí být stejně přísné, když se vezme lekce on-line. Studenti mohou pracovat a plnit úkoly, když jsou připraveni a jejich osobní tempo. V několika on-line studijních oborů, studenti nejsou očekává volitelných kurzů pouze v případě potřeby podle jejich hlavní. To umožňuje studentům soustředit se na studium a to zejména, co se potřebují naučit, pro jejich podnikání. Pro mnoho studentů, kteří mají vášeň pro dozvědět informace týkající se jejich hlavních, on-line studijních programů fungují jako vynikající tohoto přístupu ušetří čas a pomoci studentům získat jejich titul rychleji.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Maryland. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Maryland. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Maryland a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Maryland a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Maryland přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

Méně
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health
USA online, Spojené státy americké +1 Více

Proměňte svou vášeň v akci s mistrem veřejného zdraví od vůdce národa. Stanovujeme standard pro veřejné zdraví v globálním měřítku. Master of Public Health je celoškolský stud ... +

Proměňte svou vášeň v akci s mistrem veřejného zdraví od vůdce národa. Stanovujeme standard pro veřejné zdraví v globálním měřítku. Master of Public Health je celoškolský studijní program. Přísné učební osnovy připravují studenty na to, aby se stali předními odborníky v oblasti veřejného zdraví schopnými řešit současné globální zdravotní problémy pomocí multidisciplinárních přístupů založených na důkazech. Během programu studenti komunikují s členy fakulty veřejného zdraví známými pro výuku, praxi a pokračující výzkum po celém světě. V tomto rozmanitém a spolupracujícím výukovém prostředí se studenti od sebe navzájem učí tolik, kolik si užívají při práci v kurzu. -
Magistr
Denní studium
Kombinované studium
11 - 36 měsíce
Angličtina
Kampus
Online forma