close

Filtry

Zobrazit výsledky

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Baltimore

Jakmile studenti dokončí své vysokoškolské tituly, mají možnost sledovat mistra ve zvoleném oboru. Magisterský program je navržen tak, aby zlepšit znalost určitého oboru a pomůže studentům připravit se na akademické a profesní kariéru po dokončení studia.Online learning se odkazuje na použití elektronických médií a informačních a komunikačních technologií (ICT) ve… Čtěte více

Jakmile studenti dokončí své vysokoškolské tituly, mají možnost sledovat mistra ve zvoleném oboru. Magisterský program je navržen tak, aby zlepšit znalost určitého oboru a pomůže studentům připravit se na akademické a profesní kariéru po dokončení studia.

Online learning se odkazuje na použití elektronických médií a informačních a komunikačních technologií (ICT) ve vzdělávání. S on-line vzdělávání má člověk možnost použít svá studia kdykoli a odkudkoli se můžete přihlásit.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

University of Maryland má nejvyšší počet studentů zapsaných v Baltimore. To je pak tažené Loyola University of Maryland, University of Baltimore a Morgan State University.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Baltimore. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Baltimore. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Baltimore a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Baltimore a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Baltimore přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

Méně
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health
USA online, Spojené státy americké +1 Více

Proměňte svou vášeň v akci s mistrem veřejného zdraví od vůdce národa. Stanovujeme standard pro veřejné zdraví v globálním měřítku. Master of Public Health je celoškolský stud ... +

Proměňte svou vášeň v akci s mistrem veřejného zdraví od vůdce národa. Stanovujeme standard pro veřejné zdraví v globálním měřítku. Master of Public Health je celoškolský studijní program. Přísné učební osnovy připravují studenty na to, aby se stali předními odborníky v oblasti veřejného zdraví schopnými řešit současné globální zdravotní problémy pomocí multidisciplinárních přístupů založených na důkazech. Během programu studenti komunikují s členy fakulty veřejného zdraví známými pro výuku, praxi a pokračující výzkum po celém světě. V tomto rozmanitém a spolupracujícím výukovém prostředí se studenti od sebe navzájem učí tolik, kolik si užívají při práci v kurzu. -
Magistr
Denní studium
Kombinované studium
11 - 36 měsíce
Angličtina
Kampus
Online forma