HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Lynchburg

Mistr míra je typ postgraduální kvalifikace, která umožňuje studentům, aby se stal odborníky ve zvolené oblasti. Určen pro ty, kteří již absolvovali bakalářský 's stupně, tyto programy jsou asi dva roky na délku.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Lynchburg, Virginie je také odkazoval se na jako "město sedmi kopců" vůči krajiny. To má zdravou populaci asi 77.000 obyvatel, kteří jsou podávány hrstkou hlavních institucí, které nabízejí širokou škálu programů.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Lynchburg. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Lynchburg. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Lynchburg a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Lynchburg a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Lynchburg přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

nalezené výsledky Filter

Mistr veřejného zdraví

University of Lynchburg
Magistr
Led 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Naše flexibilní možnosti programu Master of Public Health (MPH) jsou zaměřeny na koncentraci v oblasti komunitního zdraví a jsou navrženy tak, aby vzdělávali profesionály, kte ...

Čtěte více