HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Livingston

Master je postgraduální stupeň, který je určen k být dokončen po ukončení mládenec. I když může trvat jeden až tři roky studia, nejvíce pán 's programy mohou být dokončena zhruba za dva roky.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Livingston. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Livingston. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Livingston a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Livingston a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Livingston přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

1 Výsledky v Magistr, Livingston, Dálkové Filter

Magistr: Klinické poradenství v oblasti duševního zdraví

University of West Alabama Online
MSc
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2&nbsp;-&nbsp;3 roky
Angličtina
Online forma

Online magisterský studijní program v oblasti klinického duševního zdraví na University of West Alabama je navržen tak, aby vám umožnil přijmout řadu teoretických a praktickýc ...

Čtěte více