HEALTHCARESTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené státy americké.

Magisterské tituly jsou pokročilé akademické programy, které jsou k dispozici v mnoha různých oborů. Magisterských programů mohou být obvykle dokončena v asi dva až tři roky. V závislosti na škole, mohou být dokonce získal online.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Berkeley, Kalifornie nemá mnoho významných univerzit, ale to dělá pro něj s jeho akreditované University of California Berkeley. To má nejvyšší počet studentů zapsaných ve studijním programu ve městě.

Univerzity pro titul bakaláře Spojené státy americké. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené státy americké zde.

nalezené výsledky Filter

Mistr translační medicíny

University of California, Berkeley
Magistr
Zář 2021
<
Denní studium
<
10 měsíce
Angličtina
Kampus

Program MTM je intenzivním rokem kurzů jak na UC Berkeley, UCSF, tak na praktických projektech. Učební plán je koncipován kolem tří hlavních obsahových témat: Inženýrství; Kli ...

Čtěte více

MASTERS OF SCIENCE v orientální medicíně (MSOM)

Acupuncture And Integrative Medicine College, Berkeley
Magistr
Zář 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3&nbsp;-&nbsp;4 roky
Angličtina
Kampus

AIMC Berkeley Masters of Science in Oriental Medicine (MSOM) je určen pro budoucí akupunkturisty, kteří chtějí praktikovat tradiční čínskou medicínu (TCM) se silným důrazem na ...

Čtěte více