close

Filtry

Zobrazit výsledky

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Irvine

Magisterský program je specializovaný stupeň, který se obvykle získá jednotlivce, kteří chtějí zaměřit své učení v určité oblasti. Vydělávat Master of Science, MA, nebo MBA je chytrou volbou pro studenty, protože by to mohlo poskytnout konkurenční výhodu v agresivním pracovním trhu.Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splně… Čtěte více

Magisterský program je specializovaný stupeň, který se obvykle získá jednotlivce, kteří chtějí zaměřit své učení v určité oblasti. Vydělávat Master of Science, MA, nebo MBA je chytrou volbou pro studenty, protože by to mohlo poskytnout konkurenční výhodu v agresivním pracovním trhu.

Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splněny, je báječný dohoda o shodě o tom, kdy můžete provádět úkoly při studiu na dálku. S on-line, mohl opustíte diskusní skupinu podle potřeby vrátit se do práce a pak se připojit po práci v případě potřeby. Kurzy distančního vzdělávání může být v libovolném místě, máte přístup k Internetu. Můžete dokonce absolvovat kurzy z internetového salonku v každém hotelu na celém světě, pokud budete potřebovat dovolenou.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Irvine město byl naplánován a stanoveny Společností Irvine v roce 1960. To se rozrostla přechovávat více než 200.000 obyvatel v rámci svých hranic. Město bylo zařazeno mezi vrchol pět nejlepších míst k životu vůči svým kvalitním zařízeních a školách, které zahrnují celou řadu univerzit a vysokých škol.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Irvine. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Irvine. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Irvine a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Irvine a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Irvine přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

Méně
format_list_bulleted Filtry
Stanbridge University
Irvine, Spojené státy americké +3 Více

Online studijní program Master of Science in Healthcare Administration připravuje pracující profesionály na vyšší úroveň, výkonné, vrcholové vedení a vedoucí role v nemocnicíc ... +

Online studijní program Master of Science in Healthcare Administration připravuje pracující profesionály na vyšší úroveň, výkonné, vrcholové vedení a vedoucí role v nemocnicích, podnikových lékařských systémech, ambulantních klinikách, zařízeních dlouhodobé péče, komunitních zdravotnických organizacích a vládní agentury. Aplikujte obchodní administrativní a manažerské dovednosti, jako je strategické plánování, finanční řízení, globální a komunitní zdravotní problémy a informační systémy ve zdravotnickém průmyslu. -
Magistr
Angličtina
Zář 2021
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory