HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Dobbs Ferry

Magisterský stupeň je pokročilý studijní program, který může být dokončen v asi dva roky, pokud studenti již získal bakalářský titul v podobném prostředí. Studenti si mohou vybrat získat Master of Arts, MSc, nebo MBA, v závislosti na jejich současných a budoucích cílů.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Dobbs Ferry se nachází v New Yorku. Je obklopen dvěma řekami, a to na řece Hudson na západě a pila řeky na východě.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Dobbs Ferry. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Dobbs Ferry. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Dobbs Ferry a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Dobbs Ferry a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Dobbs Ferry přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

1 Výsledky v Magistr, Dobbs Ferry, Dálkové Filter

Mistr V řízení Zdravotních Služeb

Mercy College
MSc
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Online forma

Dopad na zdravotní péči Rozviňte své výzkumné, datové analýzy, vedení a komunikační dovednosti a připravte se na úspěšnou kariéru v oblasti zdravotní péče na vyžádání. ...

Čtěte více