HEALTHCARESTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené státy americké.

Magisterský program je specializovaný stupeň, který se obvykle získá jednotlivce, kteří chtějí zaměřit své učení v určité oblasti. Vydělávat Master of Science, MA, nebo MBA je chytrou volbou pro studenty, protože by to mohlo poskytnout konkurenční výhodu v agresivním pracovním trhu.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

New Haven je město v Connecticutu, New England, USA. Město bylo založeno v roce 1638. V současné době New Haven je známý pro vyšší vzdělaní jako město je domovem některých i renomovaných univerzit světa. Život v tomto městě je plná rekreační a profesionální příležitosti.

Univerzity pro titul bakaláře Spojené státy americké. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené státy americké zde.

nalezené výsledky Filter

Magistr v oblasti veřejného zdraví MPH

Yale University School of Medicine
Magistr
Angličtina

Yale School of Public Health nabízí špičkové vzdělávací příležitosti pro dnešní studenty, kteří se chtějí postavit vzrušujícím výzvám veřejného zdraví. Nabízíme tituly MPH ve ...

Čtěte více

Master of Health Science (MHS)

Yale University School of Medicine
Magistr
Angličtina

Škola medicíny nabízí titul Master of Health Science (MHS), který lze získat ve spojení s MD studenty medicíny Yale. Studenti se mohou rozhodnout pokračovat ve společném progr ...

Čtěte více