HEALTHCARESTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené státy americké.

Magisterský program je specializovaný stupeň, který se obvykle získá jednotlivce, kteří chtějí zaměřit své učení v určité oblasti. Vydělávat Master of Science, MA, nebo MBA je chytrou volbou pro studenty, protože by to mohlo poskytnout konkurenční výhodu v agresivním pracovním trhu.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Fayetteville je třetí největší město ve státě Arkansas a zařazen jako jeden z nejlepších míst k důchodu. Univerzita Arkansasu je město je nejslavnější místo a vlajkovou lodí univerzita ve větším stavu. Město je známé pro architekturu nabízí vzdělání a magisterských programů mezi ostatními.

Univerzity pro titul bakaláře Spojené státy americké. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené státy americké zde.

nalezené výsledky Filter

MS v ošetřovatelství (NURS)

University of Arkansas College of Education and Health Professions
MSc
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Program Master of Science in Nursing (MSN): Program nabízený ošetřovatelskou školou Eleanor Mann rozšiřuje filozofii vysokoškolského ošetřovatelského programu a přispívá k pos ...

Čtěte více

Mistr atletického tréninku

University of Arkansas College of Education and Health Professions
Magistr
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Studijní program Master of Athletic Training připravuje jednotlivce na zaměstnání jako atletičtí trenéři pro střední školy, vysoké školy, profesionální sportovní organizace a ...

Čtěte více