HEALTHCARESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené království.

Magisterský stupeň je pokročilý studijní program, který může být dokončen v asi dva roky, pokud studenti již získal bakalářský titul v podobném prostředí. Studenti si mohou vybrat získat Master of Arts, MSc, nebo MBA, v závislosti na jejich současných a budoucích cílů.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Univerzity pro titul bakaláře Spojené království. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené království zde.

nalezené výsledky Filter

Erasmus Mundus Společné magisterské studium europubhealth

europubhealth+
Kampus Denní studium 2 roky Září 2020 Francie Rennes Španělsko Granada Spojené království Sheffield Polsko Krąków Nizozemsko Maastricht + 8 více

europubhealth je zaměřen na studenty se silným zájmem o aplikované veřejné zdraví. Jejich akademické pozadí může být v oblasti zdravotnictví / lékařské vědy (medicína, ošetřovatelství, farmacie, veterinární, biologie ...), sociální vědy (sociologie, ekonomika, psychologie, antropologie, geografie, politologie ...) .

Magistr veřejného zdraví

University of Essex Online
Online forma Kombinované 24 měsíce Přihlašování započato Spojené království UK Online Colchester + 1 více

Program Master of Public Health (MPH) online byl navržen pro zaměstnané zdravotnické profesionály, kteří chtějí získat uznávanou kvalifikaci od nejvyšší britské univerzity a současně pracují ve stejnou dobu.

MBBCH v medicíně (absolvent)

Swansea University
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Spojené království Swansea

Náš program pro absolventy v oboru medicíny je ve Walesu jedinečný a jedním z mála podobných programů medicínského studia ve Velké Británii je otevřen absolventům jakékoli disciplíny. Tento zrychlený čtyřletý lékařský stupeň sleduje inovativní, integrovanou spirální kurikulu navrženou tak, aby odrážela způsob, jakým se klinickci přibližují k pacientům a jak pacienti předkládají lékařům. Budete studovat základní biomedicínské vědy v kontextu klinické medicíny, veřejného zdraví, patologie, terapeutiky, etiky a psychosociálních problémů v řízení pacientů.

MRes v biomedicínském výzkumu: kardiovaskulární vědy

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Spojené království Birmingham

Poskytnout vám hluboké znalosti oboru a umožnit vám získat praktické zkušenosti, které vám pomohou pracovat jako součást předních výzkumných skupin v centru kardiovaskulárních věd, budete vyšetřovat molekulární, fyziologické a patologické procesy, které jsou základem kardiovaskulární homeostázy ve zdraví a onemocnění.

MPH ve veřejném zdraví

University of Bradford
Kampus Denní studium 1 rok Září 2020 Spojené království Bradford

Bradford MPH je určen pro ty, kteří chtějí přejít na veřejné zdraví, politiku nebo rozvoj komunity na vyšší úrovni, a je vhodný pro kandidáty z různých vysokoškolských studijních prostředí a / nebo profesní zkušenosti. Program rozvíjí studenty do budoucích zdravotnických vedoucích, kteří chápou zdravotní politiku, změnu komunity, změnu lidského chování nebo návrh zdravotních služeb.

MRes ve zdravotnictví

Royal College of Art
Kampus Kombinované 2 roky Září 2020 Spojené království Londýn

MRes Healthcare Design je jedinečný interdisciplinární dvouletý program na částečný úvazek, který vychází z doplňujících se odborných znalostí z Design School School of Royal College of Art a Design Center Helen Hamlyn a ze zdravotnických zkušeností z lékařské fakulty Imperial College London a Helix centrum se sídlem v St Mary's Hospital v Paddingtonu v Londýně.

MSc Průmyslová Farmaceutika

Queen's University Belfast
Kampus Denní studium 1 - 3 roky Kontaktuj školu Spojené království Belfast

Queen's University Belfast vyvinula nový dynamický MSc program pro studenty hledající kariéru v globálním farmaceutickém průmyslu. Nový MSc v Průmyslové farmaceutice připraví absolventy s odbornými znalostmi a dovednostmi potřebnými pro zaměstnání v oboru, které se odhaduje na 1,2 bilionu dolarů. Průmyslová farmacie hraje zásadní roli ve vývoji, validaci a výrobě nových léků, zajištění jejich bezpečnosti a kvality, a absolventi magisterského studia budou moci využívat pracovních příležitostí ve všech fázích ropovodního vývoje. School of Pharmacy at Queen's má vynikající celosvětovou reputaci a je vysoce hodnocen jak pro výuku, tak pro výzkum. Mezi aktivní oblasti výzkumu ve škole patří dodávka léčiv a biomateriály, infekční a antimikrobiální rezistence, nanomedicin a bioterapeutika a věda a formulace farmaceutických materiálů.

Endodoncie MDSc

University of Dundee
Kampus Denní studium 24 měsíce Kontaktuj školu Spojené království Dundee

Rozvíjet dovednosti a porozumět vědeckému základu a praxi endodontiky a stát se schopným diagnostikovat a léčit složitější případy.

Specializovaný magister v biofarmaceutickém managementu

ESCP Europe Business School
Kampus Denní studium 1 rok Září 2020 Francie Paříž Spojené království Londýn + 2 více

Cílem Specialized Master® v biofarmaceutickém managementu je připravit budoucí manažery farmaceutických, lékařských konzultací a biotechnologických firem pro okamžité vložení do profesionálního prostředí, které v současné době prochází dramatickými změnami. Program vyučovaný na našem pařížském kampusu a londýnském kampusu nabízí praktické školení, které kombinuje získávání znalostí s rozvojem rozhodovacích dovedností.

Klinická oftalmologie (ChM - Online učení)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
Online forma Kombinované 2 - 4 roky Kontaktuj školu Spojené království Edinburgh

ChM je navržen tak, aby podporoval pokročilé oftalmologické praktiky ve Spojeném království a mezinárodně prostřednictvím učebních osnov, které uznávají jejich specializované oftalmologické zájmy při přípravě na výstupní vyšetření a praxi v nemocnicích.

Magistr veřejného zdraví

University of Stirling
Online forma Kombinované 36 měsíce Kontaktuj školu Spojené království Stirling

Ať už jste již zapojeni do výzkumu, politiky a praxe v oblasti veřejného zdraví, nebo plánujete kariéru v těchto oblastech, je tento kurz Masters navržen tak, aby podpořil Vaše budoucí ambice.

MSc / PgD / PgC Dentální technika (distanční vzdělávání)

Cardiff Metropolitan University
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 3 roky Kontaktuj školu Spojené království Cardiff

Program nabízí specializované školení založené na počáteční kvalifikaci v oboru zubní techniky.

Zvládnout farmaceutické biotechnologie ve městě Ulm a Biberach

Hochschule Biberach University Of Applied Science
Kampus Denní studium 4 semestry Kontaktuj školu Německo Biberach Ulm Spojené království Londýn Švýcarsko Curych + 5 více

Na základě dobrého bakalářský titul v Pharmaceutical Biotechnology, biochemie, biologie s důrazem na molekulární biologii nebo v programech se v podstatě stejným obsahem, budete výzkum v hlavním programu, vývoje a tvořil produkt orientované. Cílem studie o čtyřsemestrového navazující magisterské studijní program PBT je kvalifikovaný stupeň ve farmaceutické biotechnologie s studia "Master of Science" ( "M.Sc."). "Master of Science" je u. . schopnost je doktorského studia.

MSc v oboru zdravotnických prostředků

University of Strathclyde: Faculty of Engineering
Kampus Denní studium 1 rok Srpen 2020 Spojené království Glasgow

Tento kurz MSc poskytuje inženýrům a fyzické vědcům poznání a pochopení zdravotnických zařízení používaných v diagnostice a léčbě pacientů. Kurz je dodáván pracovníci z EPSRC financovaného centra pro doktorské programy ve zdravotnických prostředcích a zdravotnických technologií (CDT), s kolegy z Engineering, vědy o životě a přírodní vědy. K dispozici je také vstup z klinických poradců z NHS a jinde ...

Master v klinické fyziologie - kardiologie (MSC)

Middlesex University London
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Kontaktuj školu Spojené království Londýn UK Online + 2 více

Srdeční fyziologové záznam a analyzuje fyziologické údaje k diagnostice a léčbě srdečních onemocnění. Oni hrají zásadní roli v oblasti zdravotní péče, což šetří mnoho životů a mnoho dalších zlepšení. Srdeční fyziologové v nemocnicích vypořádat s pacienty z první ruky, což znamená, že potřebují nejen vysoce odborných znalostí a vynikající analytické schopnosti, ale dobří lidé dovednosti.