HEALTHCARESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené království.

Magisterské tituly jsou pokročilé akademické programy, které jsou k dispozici v mnoha různých oborů. Magisterských programů mohou být obvykle dokončena v asi dva až tři roky. V závislosti na škole, mohou být dokonce získal online.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Univerzity pro titul bakaláře Spojené království. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené království zde.

nalezené výsledky Filter

Magistr ve fyzioterapii

Across the Pond
Kampus Denní studium 2 roky Srpen 2019 Spojené království Aberdeen Belfast Brighton Canterbury Cardiff Chester Cirencester Colchester Edinburgh Epsom Exeter Falmouth Farnham Glasgow Guildford Huddersfield Leeds Leicester Lincoln Liverpool London Loughborough Manchester Newcastle upon Tyne Norwich Nottingham Oxford Reading Rochester Sheffield + 29 více

Kvalifikační stupeň ve fyzioterapii nabízí vysokoškolští i vysokoškolští studenti univerzit ve Velké Británii. Většina Kanaďanů, kteří se rozhodli pokračovat v kariéře ve fyzioterapii, dospěla k tomuto závěru, když dokončila vysokoškolské vzdělání v příslušném oboru. Pro tyto studenty existuje možnost požádat o dvouleté MSc Physiotherapy (předběžná registrace) na britské univerzitě.

Magistr v lékařských věd

Across the Pond
Kampus Denní studium Srpen 2019 Spojené království Aberdeen Belfast Brighton Canterbury Cardiff Chester Cirencester Colchester Edinburgh Epsom Exeter Falmouth Farnham Glasgow Guildford Huddersfield Leeds Leicester Lincoln Liverpool London Loughborough Manchester Newcastle upon Tyne Norwich Nottingham Oxford Reading Rochester Sheffield + 28 více

Společnost Across The Pond spolupracuje s některými špičkovými univerzitami ve Velké Británii, které nabízejí programy v oblasti odborných a neprofesionálních zdravotnických oborů. Studenti v těchto programech prožívají výuku na světové úrovni a získají přístup k inovativním špičkovým výzkumným zařízením. Často mají příležitost prozkoumat praktické komponenty v globálním prostředí společně s odborníky z jejich oborů.

MSc v oboru zdravotnických prostředků

University of Strathclyde: Faculty of Engineering
Kampus Denní studium 1 rok Srpen 2019 Spojené království Glasgow

Tento kurz MSc poskytuje inženýrům a fyzické vědcům poznání a pochopení zdravotnických zařízení používaných v diagnostice a léčbě pacientů. Kurz je dodáván pracovníci z EPSRC financovaného centra pro doktorské programy ve zdravotnických prostředcích a zdravotnických technologií (CDT), s kolegy z Engineering, vědy o životě a přírodní vědy. K dispozici je také vstup z klinických poradců z NHS a jinde ...

Magistr veřejného zdraví

University of Stirling
Online forma Kombinované 36 měsíce Kontaktuj školu Spojené království Stirling

Ať už jste již zapojeni do výzkumu, politiky a praxe v oblasti veřejného zdraví, nebo plánujete kariéru v těchto oblastech, je tento kurz Masters navržen tak, aby podpořil Vaše budoucí ambice.

MRes ve výzkumu v oblasti zdraví (online)

University of Stirling
Online forma Denní studium Kombinované 12 - 48 měsíce Kontaktuj školu Spojené království Stirling + 1 více

Odvětví zdravotní a sociální péče se neustále mění, aby bylo zajištěno lepší zacházení a přístup k péči. Zlepšení zdravotních a sociálních služeb by nebylo možné bez práce dobře vyškolených výzkumných pracovníků.

Trauma

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
Online forma Kombinované 2 roky Září 2019 Spojené království Edinburgh

Tento dvouletý magisterský program na částečný úvazek, vyučovaný zcela online, nabízí Královská akademie lékařů v Edinburghu a univerzita v Edinburghu a vede k titulu Master of Surgery (ChM).

Veřejné zdraví (MPh, Pg Dip, Pg Cert - Online Learning)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
Online forma Kombinované 1 - 3 roky Září 2019 Spojené království Edinburgh

Náš program MPH umožňuje studentům porozumět tomu, jak mohou být použity různé vědecké obory k prozkoumání a rozvoji nejlepších odborných postupů v oblasti epidemiologie, veřejného zdraví a sociálních věd o zdraví.

Rodinná medicína (Master - Online Learning)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
Online forma Kombinované 2 - 6 roky Září 2019 Spojené království Edinburgh

Univerzita v Edinburghu poskytuje vysoce kvalitní postgraduální zdravotní výchovu v online formátu distančního vzdělávání. Studenti pocházejí z různých zemí světa, z nichž každá přináší své jedinečné zkušenosti a vytváří živou globální vzdělávací komunitu. Program poskytne lékařům základní lékařské znalosti a manažerské dovednosti pro společné prezentace zdravotních problémů a prozkoumá řízení v kontextu zásad, postupů a praktik rodinné medicíny. Program bude vybavovat studenty dovednostmi, aby se stali odbornými rodinnými lékaři, jejichž přístup bude poskytovat soustavnou, koordinovanou, komplexní a nákladově efektivní péči založenou na pochopení pacienta v kontextu rodiny a komunity.

Cévní

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
Online forma Kombinované 2 - 4 roky Září 2019 Spojené království Edinburgh

Tento program dodává univerzita ve spolupráci s Royal College of Surgeons of Edinburgh a vede k udělení titulu Master of Chirurgie (ChM). Pracuje vedle klinického výcviku a doplňuje školení na pracovišti.

Urologie (ChM - Online učení)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
Online forma Kombinované 2 roky Září 2019 Spojené království Edinburgh

Tento dvouletý magisterský program na částečný úvazek, vyučovaný zcela online, je nabízen Royal College of Surgeons of Edinburgh a University of Edinburgh a vede k titulu Master of Chirurgie (ChM).

Klinická oftalmologie (ChM - Online učení)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
Online forma Kombinované 2 - 4 roky Září 2019 Spojené království Edinburgh

ChM je navržen tak, aby podporoval pokročilé oftalmologické praktiky ve Spojeném království a mezinárodně prostřednictvím učebních osnov, které uznávají jejich specializované oftalmologické zájmy při přípravě na výstupní vyšetření a praxi v nemocnicích.

Obecná chirurgie (ChM - Online učení)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
Online forma Kombinované 2 roky Září 2019 Spojené království Edinburgh

Tento dvouletý magisterský program na částečný úvazek nabízí společně Royal College of Surgeons of Edinburgh a University of Edinburgh a vyučuje se zcela online. Obě instituce se předtím dobře spojily, aby získaly oceněný magisterský program na podporu raného chirurgického výcviku a nadále sloužily jako silná značka v chirurgii.

Veřejné zdraví (MPh)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
Online forma Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Září 2019 Spojené království Edinburgh + 1 více

To je ideální program, pokud jste profesionál nebo nový předmět a chcete řešit dnešní problémy ve veřejném zdraví.

Endodoncie MDSc

University of Dundee
Kampus Denní studium 24 měsíce Září 2019 Spojené království Dundee

Rozvíjet dovednosti a porozumět vědeckému základu a praxi endodontiky a stát se schopným diagnostikovat a léčit složitější případy.

Magistr ortopedické chirurgie (MChOrth)

University of Dundee
Kampus Denní studium 9 měsíce Kontaktuj školu Spojené království Dundee

Klinicky založený stupeň pokrývající ortopedickou chirurgii z klinického a mechanistického hlediska. Akreditováno Royal College of Surgeons v Anglii.