HEALTHCARESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené království.

Magisterský stupeň je pokročilý studijní program, který může být dokončen v asi dva roky, pokud studenti již získal bakalářský titul v podobném prostředí. Studenti si mohou vybrat získat Master of Arts, MSc, nebo MBA, v závislosti na jejich současných a budoucích cílů.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Dundee, jeden z větších měst ve Skotsku, má populaci studenta ve výši přibližně 17 tisíc. K dispozici jsou tři univerzity a vysoké školy, a oni jsou známí pro výzkum biomedicínských oborů, onkologie a počítačových her.

Univerzity pro titul bakaláře Spojené království. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené království zde.

nalezené výsledky Filter

Endodoncie MDSc

University of Dundee
Kampus Denní studium 24 měsíce Září 2019 Spojené království Dundee

Rozvíjet dovednosti a porozumět vědeckému základu a praxi endodontiky a stát se schopným diagnostikovat a léčit složitější případy.

Magistr ortopedické chirurgie (MChOrth)

University of Dundee
Kampus Denní studium 9 měsíce Kontaktuj školu Spojené království Dundee

Klinicky založený stupeň pokrývající ortopedickou chirurgii z klinického a mechanistického hlediska. Akreditováno Royal College of Surgeons v Anglii.

Master of Public Health (MPH)

University of Dundee
Kampus Denní studium Kombinované 9 - 24 měsíce Kontaktuj školu Spojené království Dundee + 1 více

Tento kurz Masters in Public Health (MPH) připravuje zdravotnické pracovníky na vedení ve vědeckých, výzkumných a manažerských rolích ve veřejném zdraví.

Master of Dental Public Health (MDPH)

University of Dundee
Kampus Denní studium Kombinované 12 - 60 najděte si doktorské studium práv Kontaktuj školu Spojené království Dundee + 1 více

University of Dundee Masters in Dental Public Health (MDPH) vás připraví na kariéru v propagaci a zlepšování ústního zdraví na úrovni obyvatelstva.