Filter
Magistr
Spojené království Scotland Dundee Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené království.

Magisterský stupeň je pokročilý studijní program, který může být dokončen v asi dva roky, pokud studenti již získal bakalářský titul v podobném prostředí. Studenti si mohou vybrat získat Master of Arts, MSc, nebo MBA, v závislosti na jejich současných a budoucích cílů.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Dundee, jeden z větších měst ve Skotsku, má populaci studenta ve výši přibližně 17 tisíc. K dispozici jsou tři univerzity a vysoké školy, a oni jsou známí pro výzkum biomedicínských oborů, onkologie a počítačových her.

Univerzity pro titul bakaláře Spojené království. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené království zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

University of Dundee

Rozvíjet dovednosti a porozumět vědeckému základu a praxi endodontiky a stát se schopným diagnostikovat a léčit složitější případy. ... [+]

Tento kurz vám pomůže rozvinout vaše současné endodontické dovednosti v moderním klinickém prostředí.

Stomatologická škola byla založena v roce 1916. Zůstáváme v popředí výzkumu, výuky a klinické zubní praxe. Stále dobře hrajeme v tabulkách univerzitní ligy a jsou špičkovou stomatologickou školou ve Velké Británii.

Jsme přátelská škola s pověstí poskytující podpůrné a pečující prostředí. To umožňuje studentům splnit jejich ambice a dosáhnout klinické a akademické excelence. Škola poskytuje vyhrazený prostor pro postgraduální soukromé studium známé jako „Hub“.

Posilujte své endodontické dovednosti

Endodoncie MDSc je určena absolventům, kteří chtějí posílit své stávající endodontické dovednosti. Bude to prospěšné zejména pro ty, kteří mají v úmyslu pokračovat v kariéře v akademické sféře nebo odborné praxi.... [-]

Spojené království Dundee
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Dundee

Klinicky založený stupeň pokrývající ortopedickou chirurgii z klinického a mechanistického hlediska. Akreditováno Royal College of Surgeons v Anglii. ... [+]

MCh Orth zahrnuje vyučované, klinické vazby a výzkumné prvky, které poskytují ortopedickým chirurgům hluboké znalosti nejnovějších pokroků v chirurgických a biomechanických technikách.

Existuje několik hlavních důvodů, proč se tento kurz týká:

Kurz akreditován Royal College of Surgeons v AngliiMCh (Orth) Dundee je oceněna špičkovou lékařskou školou ve Skotsku a mezi 5 nejlepších lékařských škol v celé Velké Británii; něco, co jiný podobně pojmenovaný kurz nemá výsaduNejlepší lektorská fakulta získává odborníci z celého UKNejlepší výzkumné zkušenosti v oblasti klinické a biomechaniky ve spolupráci s Ústavem pro analýzu a výzkum pohybu, jedním z předních zařízení v oblasti biomechaniky a analýzy pohybuPřidružená klinická vazba s konzultantem ortopedickým chirurgem bez nutnosti registrace GMCNaše filozofie společnosti MCh Orth spočívá v získávání ambiciózních ortopedických lékařů s profesními aspiracemi, které zahrnují vedení, akademickou excelenci a nejvyšší úroveň dovedností a odborných znalostíNaši úspěšní absolventi MCh Orth oceňují vzdělání a uznají potřebu profesní reflexe a celoživotního učení pro prohloubení jejich porozumění a zvýšení jejich schopnosti a rozvíjení odborného úsudku... [-]
Spojené království Dundee
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
9 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Dundee

Tento kurz Masters in Public Health (MPH) připravuje zdravotnické pracovníky na vedení ve vědeckých, výzkumných a manažerských rolích ve veřejném zdraví. ... [+]

Naše kurzy Masters in Public Health (MPH) poskytují vysoce kvalitní školení v oblasti aplikování epidemiologických, statistických a behaviorálních technik používaných v praxi a výzkumu v oblasti veřejného zdraví. Máme studenty z klinických a zdravotnických oborů z Velké Británie a celého světa.

Budete mít příležitost zlepšit všeobecné a přenositelné dovednosti a budete mít ideální postavení k tomu, abyste mohli vykonávat kariéru ve výzkumu nebo v praxi v oblasti veřejného zdraví. Kurz je také ideálním odrazovým můstkem pro další doktorské studium na úrovni doktorandů.

Připravíme tě

Dundee Masters ve veřejném zdraví připravuje studenty pro výzkum a řízení kariéry v oblasti veřejného zdraví a také řadu lékařských a zdravotních disciplín. Pokud máte zájem o kurz ve veřejném zdraví ve Velké Británii, pak udělejte Dundee svou první volbu!... [-]

Spojené království Dundee
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
9 - 24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Dundee

University of Dundee Masters in Dental Public Health (MDPH) vás připraví na kariéru v propagaci a zlepšování ústního zdraví na úrovni obyvatelstva. ... [+]

Dundeeho kurz MDPH může vést k praktické nebo akademické kariéře, která podporuje rozvoj dentálního veřejného zdraví a snižuje nerovnost zubního zdraví.

Tento kurz je jedinečný pro Skotsko a je společným podnikem mezi mezinárodně uznávanou výzkumnou jednotkou Dental Health Services (DHSRU) ve Stomatologické škole a Lékařskou fakultou University of Dundee .

Pomocí programu Světové zdravotnické organizace (WHO) Oral Health Programme Strapline 'think global act local' vám kurz poskytne potřebné znalosti, porozumění a dovednosti pro rozvoj kariéry ve vládních a národních programech veřejného zdraví.

Tento program se rovněž zaměřuje na zubní lékařství založené na důkazech, na němž se podílel Derek Richards, ředitel Centra stomatologických vyšetření založených na důkazech, a profesor Jan Clarkson, koordinační redaktor Cochrane Oral Health Group.... [-]

Spojené království Dundee
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 60 najděte si doktorské studium práv
Kampus
Přečtěte si více v češtině