HEALTHCARESTUDIES.CZ

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Studenti často získat magisterský titul získat odborné vzdělání v určitém oboru. Toto vzdělávání může umožnit jim, aby se na projektech a pozic s větší odpovědností a zvyšuje jejich plat vyhlídky. Studenti, kteří chtějí získat doktorské tituly, musí nejprve získat magisterský titul.

Co je to mistr v zubním lékařství? Stomatologie se zaměřuje na zdraví ústní dutiny: například, diagnostice, prevenci a léčbě onemocnění v dutině ústní. Studijní studenti magisterského jsou schopni mít třídy se specializují v oblastech, jako jsou perorální implantáty a ústní biologie. Studenti by měli očekávat, že stráví asi dva roky, v těchto programech. Třídy zahrnují rozsáhlý výzkum, stejně jako hands-on praxi s zubní pacienty.

Výhody dokončení zubařů na programu je mnoho. Například studenti zlepšit své výzkumné dovednosti a jsou schopni se specializovat v oblasti, která je zajímá. Mohou také získat vynikající kariérní příležitosti a velení vyšší platy.

Vysoké školy v mnoha zemích nabízejí magisterské tituly v zubním lékařství. Z tohoto důvodu by studenti měli kontaktovat jednotlivé programy se ptát na náklady, nebo zkoumat škol. Studenti by měli vždy zajistit, že chápou požadavky programu, aby mohli najít nejlepší program pro jejich potřeby.

Studenti, kteří dokončí vysoké úrovni stomatologie stupňů mohou rozhodnout vykonávat činnosti všeobecného lékaře stomatologa. Ostatní studenti získat další školení v speciality, jako jsou ortodoncii, kosmetické stomatologie, nebo ústní a čelistní chirurgii. Zubní lékaři pracují s pacienty všech věkových kategorií, od malých dětí po seniory. Někteří provozovat své vlastní postupy a pracovat sám, zatímco jiní mají partnery a / nebo malé štáby. Někteří pracují jako přidružené stomatologa. Mnoho zubařů učí vysokou školu třídy a může dohlížet zubní studentů.

Stomatologie studenti mohou trvat tříd částečný úvazek nebo na plný úvazek.I když je to nezbytné pro některé z celoroční praktický práce, mnoho programů poskytuje možnost on-line vzdělávání pro třídních komponenty. Chcete-li najít školu pro vás, vyhledejte váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

15 Výsledky v Stomatologie Filter

Studijní program ve stomatologii

Department of European Studies “Jean Monnet”
Kampus Denní studium 6 roky Únor 2020 Švýcarsko Locarno

Cílem studijního oboru v zubním lékařství je vyškolit studenty, budoucí zubaře, diagnostice a léčbě onemocnění a vrozené a získané anomálie zubů, úst, čelistí, v čelistních kloubů a přidružených tkání, stejně jako zubní rehabilitaci, předepisování léků a všemi zárukami nezbytnými k výkonu povolání.

Magistr ve stomatologii a ústní lékařství

Jordan University of Science and Technology
Kampus Denní studium Září 2020 Jordánsko Irbid

Magisterský titul v oboru Stomatologie / Oral medicíny je udělený fakultou pro postgraduální studium na Jordán univerzity vědy a technologie (JUST).

Magistr ve veřejném zdraví - Zubní důraz (MPH-D)

A.T. Still University, Online
Online forma Denní studium Kombinované 2 - 5 roky Září 2020 Spojené státy americké Kirksville + 1 více

Tento 100% on-line program je první a jediný program svého druhu ve světě, který umožňuje bezproblémovou integraci dentálního obsahu do základního učebního plánu MPH. Tento nejvyšší stupeň zubního lékařství ve třídě kombinuje silné stránky naší renomované vysoké školy zdravotnických studií a škol zubního lékařství pro nesrovnatelnou hloubku zdrojů a odborných znalostí, které zjednodušují dokončení a poskytují vynikající vzdělávací zkušenost.

MTech v somatologii

University of Johannesburg
Kampus Kombinované 2 roky Leden 2020 Jihoafrická republika Johannesburg

Účelem této kvalifikace je umožnit studentům rozvíjet pokročilé kompetence aplikovaného výzkumu v oblasti somatologie. Studenti získají schopnost vyhledávat a definovat témata pro výzkum, která považují za relevantní pro jejich profesní prostředí. Studenti, kteří se účastní magisterského studia, budou muset pod vedením školitele zkoumat, psát a prezentovat úplnou disertační práci.

MSc / PgD / PgC Dentální technika (distanční vzdělávání)

Cardiff Metropolitan University
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 3 roky Kontaktuj školu Spojené království Cardiff

Program nabízí specializované školení založené na počáteční kvalifikaci v oboru zubní techniky.

Magistr zubního lékařství (MDDr)

Charles University First Faculty of Medicine
Kampus Denní studium 5 roky Kontaktuj školu Česká republika Praha

5-letý program zubního lékařství vede k magisterskému titulu MDDr. - "Medicinae Dentium Doctor" = doktor zubní medicíny. Pro účely čl. 3 odst. 1 druhé věty kodexu přijímacího řízení pro uchazeče o studium na Univerzitě Karlově je to studijní program bez specializace.

Magistr zubního lékařství a zubní protetika

University of Siena
Kampus Denní studium 6 roky Říjen 2019 Itálie Siena

Předmět bakalářského studia v oboru stomatologie je prvním provedeným v italštině v anglickém jazyce, po dohodě s ADEE (Evropská asociace dentální výchovy), evropská instituce, která shromažďuje všechny nejznámější a nejznámější Stomatologické školy.

Doktor zubního lékařství

Palacky University
Kampus Denní studium 5 roky Kontaktuj školu Česká republika Olomouc

Učební osnovy studijních programů stomatologie je totožné s těmi, sleduje českými studenty lékařské fakulty, na rozdíl od bytí vyučován v anglickém jazyce. Jsou v souladu s normami Evropské unie.

Endodoncie MDSc

University of Dundee
Kampus Denní studium 24 měsíce Kontaktuj školu Spojené království Dundee

Rozvíjet dovednosti a porozumět vědeckému základu a praxi endodontiky a stát se schopným diagnostikovat a léčit složitější případy.

Master of Dental Public Health (MDPH)

University of Dundee
Kampus Denní studium Kombinované 12 - 60 najděte si doktorské studium práv Kontaktuj školu Spojené království Dundee + 1 více

University of Dundee Masters in Dental Public Health (MDPH) vás připraví na kariéru v propagaci a zlepšování ústního zdraví na úrovni obyvatelstva.

Magisterský titul ve výzkumu v zubním lékařství - oficiální

International University of Catalonia
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Španělsko Barcelona

Magisterský titul z výzkumu v oboru stomatologie na International University of Catalonia (Španělsko) si klade za cíl nabídnout smíšené učení, strukturované školení pro výzkum v akademickém, průmyslovém i klinickém prostředí. Tento magisterský studijní program si klade za cíl prohloubit odbornou přípravu a přípravu výzkumu před doktorským studiem prostřednictvím řady oblastí, ve kterých budou financována témata pro pokročilé vzdělávání.

Masters in Clinical Dentistry (MClinDent) Ortodoncie

United Campus of Malta
Kampus Kombinované 4 roky Září 2020 Malta Svatý Julian

Kurz probíhá po dobu čtyř let, na částečný úvazek, a vede k magisterskému studiu.

Hlavní zubní lékařství

ESEM France
Kampus Denní studium 5 roky Září 2020 Francie Toulon

ESEM France nabízí integraci magisterského studia zubního lékařství do jednoho z partnerských kampusů v Portugalsku. Výcvik ve stomatologii trvá celkem 5 let, je přístupný bez kurzů PACES z maturitní zkoušky.

Magistr zubní techniky

Goethe Dental School, Goethe University Frankfurt
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 3 roky Únor 2020 Německo Frankfurt

Nový magisterský program "Master in Dental Technology" (MDT) bude představen v dubnu 2019 na Goethe University ve Frankfurtu nad Mohanem s cílem nabídnout pokročilé akademické vzdělání v oblasti zubních technologií. Jedná se o program ECTS 120 s mezinárodním zaměřením, který se provádí především v angličtině.

Magistr orální implantologie

Goethe Dental School, Goethe University Frankfurt
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 2 roky Květen 2020 Německo Frankfurt

Magisterský studijní obor "Master of Oral implantologii" (MOI) byl představen na JW Goethe University Frankfurtu nad Mohanem s cílem nabídnout pokročilé akademické vzdělání v oboru orální implantologii pro zubní lékaře z obou Německa i ze zahraničí.