Filter
Magistr
Střední Americe a Karibiku Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Mistr míra je typ postgraduální kvalifikace, která umožňuje studentům, aby se stal odborníky ve zvolené oblasti. Určen pro ty, kteří již absolvovali bakalářský 's stupně, tyto programy jsou asi dva roky na délku.

Střední Amerika je centrální geografické oblasti of the Americas. Je to nejjižnější, Isthmian část severoamerického kontinentu, který se napojí na jižní Ameriky na jihovýchodě.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Ponce Health Sciences University

MPH je multidisciplinární program, který se začleněním vzdělávání, výzkumu a veřejně prospěšné práce, snaží se rozvíjet schopnosti veřejného zdraví profesionální vyžaduje ... [+]

The MPH je multidisciplinární program, který se začleněním vzdělávání, výzkumu a veřejně prospěšné práce, snaží se rozvíjet schopnosti veřejného zdraví profesionální vyžaduje pro ochranu zdraví, jakož i prevence onemocnění u jedince a komunity.

MPH je multidisciplinární program, který poskytuje vzdělávání, výzkumu a veřejně prospěšné práce s cílem rozvíjet schopnosti etického a příslušné pro veřejné zdraví lékařů a výzkumníků, kteří vynikají v prevenci nemocí, podpory zdraví a ochrany zdraví v lokálních a globálních komunit. Dvouletý 55-úvěrový program je nabízen v průběhu večerních hodinách (od pondělí do čtvrtka) ve formátu trimestru za těchto specialit:... [-]

Portoriko Ponce
Září 2019
Angličtina
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině