HEALTHCARESTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Slovensko.

Master je postgraduální stupeň, který je určen k být dokončen po ukončení mládenec. I když může trvat jeden až tři roky studia, nejvíce pán 's programy mohou být dokončena zhruba za dva roky.

Slovensko a Slovenská republika (slovensky: Slovensko a Slovenská republika, obě jména jsou oficiálně uznány), je vnitrozemský stát ve střední Evropě. Slovensko je členem Evropské unie, takže pokud jste občanem jiného členského státu, můžete legálně pobývat a pracovat na Slovensku bez omezení. Comenius Univerzity je nejstarší existující Slovenské technické univerzity v Bratislavě.

Univerzity pro titul bakaláře Slovensko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Slovensko zde.

nalezené výsledky Filter

Magisterský studijní program ve farmacii

Comenius University in Bratislava, Faculty of Pharmacy
Magistr
Zář 2021
<
Denní studium
<
5 roky
31 Čvc 2021
Angličtina
Kampus

Farmaceutická fakulta nabízí pětiletý magisterský studijní program ve farmacii (5 let, 10 semestrů), včetně šestiměsíční odborné praxe v komunálních lékárnách (veřejných a / n ...

Čtěte více

The University Of Veterinary Medicine And Pharmacy In Kosice
Magistr
Zář 2021
<
Denní studium
<
4&nbsp;-&nbsp;6 roky
31 Čvc 2021
Angličtina
Kampus

() () () Živočišná produkce () () ( Prosím, napište nám kopie těchto dokumentů: Odpovíme vám další informace. Dokončení první úrovni vysokoškolského vzdělávání, studia (bakalá ...

Čtěte více