HEALTHCARESTUDIES.CZ

Master je postgraduální stupeň, který je určen k být dokončen po ukončení mládenec. I když může trvat jeden až tři roky studia, nejvíce pán 's programy mohou být dokončena zhruba za dva roky.

Spojené státy americké obyčejně volal Spojené státy, je spolková republika skládající se z padesáti států a federálního distriktu. 48 sousedících států a federální distrikt Washington, DC jsou v prvním Severní Ameriky mezi Kanadou a Mexikem. Stát Aljaška se nachází v severozápadní Severní Americe, západní Kanady a na východ od Ruska přes Bering úžinu a stát Havaj je souostroví v polovině severním Pacifiku. Země má také pět obydlených a devět neosídlených území v Pacifiku a Karibiku.

nalezené výsledky Filter

Magistr zdraví Vedení

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
Kampus Denní studium 1 rok Leden 2020 Kanada Vancouver

Master of Health vedení a politiky (MHLP) v péči o seniory je navržen tak, aby účastníci vedli, navrhli a poskytovali komplexní péči a služby pro seniory v řadě komunitních a institucionálních nastavení.

MHA Health Administration

Webster University
Kampus Denní studium 18 - 24 měsíce Srpen 2019 Spojené státy americké Orlando St. Louis + 1 více

Nyní je čas urychlit vaši zdravotní kariéru s Master of Health Administration (MHA) od Webster University . Zdravotnictví je jednou z nejrychleji se rozvíjejících oblastí dnešního hospodářství, což ještě více kritizuje potřebu dobře vyškolených odborníků v oblasti zdravotnictví.

Magistr veřejného zdraví

The Milken Institute School of Public Health
Online forma Denní studium Září 2019 Spojené státy americké Washington

MPH @ GW je on-line Mistr veřejného zdraví (MPH) z The Milken Institute School of Public Health na Univerzitě George Washington. S třídami vyvinutými a dodávanými světovou třídou GW má MPH @ GW stejné přísné akademické znalosti a kritéria selektivního přijetí jako program na univerzitě.

Magistr veřejného zdraví

University of San Francisco - School of Nursing and Health Professions
Kampus Online forma Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 2 roky Srpen 2019 Spojené státy americké San Francisco + 3 více

Program Master of Public Health připravuje budoucí vedoucí představitele v oblasti veřejného zdraví k řešení naléhavých otázek veřejného zdraví na místní, státní, celostátní a globální úrovni. MPH podporuje angažovanost komunity, profesionální spolupráci, praktiky založené na důkazech a obhajobu veřejného zdraví. Absolventi získají znalosti a dovednosti pro zlepšení zdravotního stavu obyvatelstva a současně identifikují a posuzují zdravotní potřeby obyvatel, kteří jsou nedostatečně zajištěni ve svých komunitách a na celém světě, s důrazem na preventivní strategie a praktiky.

Master of Public Health (MPH)

Northeast Ohio Medical University- College of Graduate Studies
Kampus 2 - 6 najděte si doktorské studium práv Srpen 2019 Spojené státy americké Rootstown Township

Tento netradiční program je zaměřen na pracujícího profesionála, který by chtěl rozšířit svou roli při zlepšování zdraví komunity, zejména v tomto měnícím se prostředí zdravotní péče. Program poskytuje absolventům základy dovedností a znalostí v oblasti veřejného zdraví, včetně analytických dovedností, výzkumných strategií, komunitních metod hodnocení, provádění programů, hodnocení a rozvoje politiky v rámci etického a kulturně citlivého hlediska.

Online Master of Management zdravotnictví

McMaster University
Online forma Denní studium Kombinované 12 - 32 měsíce Září 2020 Kanada Hamilton + 1 více

Master of Health Management Program připravuje odborníky v oblasti zdravotnictví, aby splnili úkoly kariéry v oblasti řízení zdravotní péče.

Magistr v biochemii a molekulární biologii

Tulane University - Biomedical Sciences Graduate Program (School of Medicine)
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Spojené státy americké New Orleans

Dvousemestrální absolventský program určený k obohacení a zdokonalování pověření absolventů, kteří se ucházejí o přístup k lékařským, zubním nebo jiným programům povolání souvisejících se zdravotní péčí.

Magistr zdravotní vědy v respirační terapii

Bellarmine University
Kampus Denní studium 2 roky Září 2019 Spojené státy americké Louisville

Oddělení Respirační terapie nabízí dvouletý absolventský program pro jednotlivce, který má bakalářský titul v jiné oblasti. Za dva roky mohou kvalifikovaní jedinci získat titul magistra a začít vzrušující kariéru jako respirační terapeut.

Magistr aplikované vědy v humanitním zdraví

Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health - Online
Online forma Kombinované 2 roky Září 2019 Spojené státy americké USA Online

Dvouletý on-line magisterský program zaměřený na vedoucí multidisciplinární přístupy k ochraně veřejného zdraví v rozsáhlých humanitárních a katastrofálních záchranných prostředích po celém světě.

Magistr zdravotnictví

Washburn University
Online forma Denní studium Kombinované 21 - 42 měsíce Kontaktuj školu Spojené státy americké Topeka + 1 více

Mistr zdravotnické vědy (MHS) v oblasti výchovy ke zdravotní péči je připravit stávající odborníky na zdravotní péči, aby byli efektivními učiteli a vůdci, kteří jsou schopni sloužit různým studujícím v rámci zdravotnických organizací a spojeneckých zdravotnických studijních programů.

Online Masters ve veřejném zdraví

University of Illinois Springfield
Online forma Denní studium Kombinované Kontaktuj školu Spojené státy americké USA Online

Veřejné zdraví je základní funkcí moderní společnosti. Podle slov Lékařského ústavu je to "co společně děláme společně, abychom zajistili podmínky, ve kterých mohou být lidé zdraví".

Magistr akupunktury

American College of Acupuncture & Oriental Medicine
Kampus Kombinace studia online a v kampusu Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Spojené státy americké Houston + 1 více

Cílem mistra akupunktury

Magistr inženýrství v oboru biomedicínského inženýrství

The George Washington University - School of Engineering & Applied Science
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 3 roky Září 2019 Spojené státy americké Washington + 1 více

Mistr inženýrství v regulační biomedicínské inženýrství (rBME) je interdisciplinární program nabízený prostřednictvím katedry biomedicínského inženýrství ve spolupráci s GW School of Medicine a zdravotnických věd.

Biomedicínský inženýrský absolventský program

Rutgers School of Engineering
Kampus Denní studium 2 - 3 roky Září 2019 Spojené státy americké Piscataway Township

Rutgers School of Engineering poskytuje studentům silné technické zázemí a připravuje je na vedení kariéry ve vzrušujících a náročných profesích. Naše výuka i výzkum jsou pevně zakořeněny ve vědeckých principech a zároveň zahrnují znalosti dnešních výzev.

Magistr veřejného zdravotnictví-zdravotnické služby specializace řízení

Northern Illinois University Online
Online forma Denní studium 2 roky Srpen 2019 Spojené státy americké DeKalb

Ve specializaci managementu zdravotnických služeb MPH budete zkoumat mnoho aspektů řízení zdravotních služeb, abyste mohli úspěšně provozovat zdravotnické zařízení, jako jsou náklady, kvalita, dostupnost, dodávky, organizace, financování, lidské zdroje a ekonomika zdravotnictví.