HEALTHCARESTUDIES.CZ

Master je postgraduální stupeň, který je určen k být dokončen po ukončení mládenec. I když může trvat jeden až tři roky studia, nejvíce pán 's programy mohou být dokončena zhruba za dva roky.

Spojené státy americké obyčejně volal Spojené státy, je spolková republika skládající se z padesáti států a federálního distriktu. 48 sousedících států a federální distrikt Washington, DC jsou v prvním Severní Ameriky mezi Kanadou a Mexikem. Stát Aljaška se nachází v severozápadní Severní Americe, západní Kanady a na východ od Ruska přes Bering úžinu a stát Havaj je souostroví v polovině severním Pacifiku. Země má také pět obydlených a devět neosídlených území v Pacifiku a Karibiku.

nalezené výsledky Filter

MHA Health Administration

Webster University
Kampus Denní studium 18 - 24 měsíce Leden 2020 Spojené státy americké Louis Orlando + 1 více

Nyní je čas urychlit kariéru ve zdravotnictví pomocí magisterského programu pro správu zdraví (MHA) z Webster University . Zdravotnický průmysl je jednou z nejrychleji rostoucích oblastí dnešní ekonomiky, a proto je potřeba vysoce kvalifikovaných zdravotnických pracovníků ještě kritičtější.

Magistr veřejného zdraví

University of San Francisco - School of Nursing and Health Professions
Kampus Online forma Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 2 roky Kontaktuj školu Spojené státy americké San Francisco + 3 více

Program Master of Public Health připravuje budoucí vedoucí představitele v oblasti veřejného zdraví k řešení naléhavých otázek veřejného zdraví na místní, státní, celostátní a globální úrovni. MPH podporuje angažovanost komunity, profesionální spolupráci, praktiky založené na důkazech a obhajobu veřejného zdraví. Absolventi získají znalosti a dovednosti pro zlepšení zdravotního stavu obyvatelstva a současně identifikují a posuzují zdravotní potřeby obyvatel, kteří jsou nedostatečně zajištěni ve svých komunitách a na celém světě, s důrazem na preventivní strategie a praktiky.

Master of Applied Science v oblasti bezpečnosti pacientů a kvality zdravotní péče

Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health - Online
Online forma Kombinované 2 roky Září 2020 Spojené státy americké USA online

Dvouletý online magisterský program zaměřený na vzdělávání studentů v transformačních mechanismech a protokolech založených na důkazech, které snižují poškození pacienta a zlepšují klinické výsledky.

Online Master of Management zdravotnictví

McMaster University
Online forma Denní studium Kombinované 12 - 32 měsíce Září 2020 Kanada Hamilton + 1 více

Master of Health Management Program připravuje odborníky v oblasti zdravotnictví, aby splnili úkoly kariéry v oblasti řízení zdravotní péče.

Magistr zdravotní vědy v respirační terapii

Bellarmine University
Kampus Denní studium 2 roky Září 2020 Spojené státy americké Louisville

Oddělení Respirační terapie nabízí dvouletý absolventský program pro jednotlivce, který má bakalářský titul v jiné oblasti. Za dva roky mohou kvalifikovaní jedinci získat titul magistra a začít vzrušující kariéru jako respirační terapeut.

Master of Public Health (MPH)

Northeast Ohio Medical University- College of Graduate Studies
Kampus 2 - 6 najděte si doktorské studium práv Kontaktuj školu Spojené státy americké Rootstown černošská čtvrť

Tento netradiční program je zaměřen na pracujícího profesionála, který by chtěl rozšířit svou roli při zlepšování zdraví komunity, zejména v tomto měnícím se prostředí zdravotní péče. Program poskytuje absolventům základy dovedností a znalostí v oblasti veřejného zdraví, včetně analytických dovedností, výzkumných strategií, komunitních metod hodnocení, provádění programů, hodnocení a rozvoje politiky v rámci etického a kulturně citlivého hlediska.

MS v řízení vývoje léčiv

University of Southern California School of Pharmacy
Kampus Denní studium 2 roky Prosinec 2019 Spojené státy americké Los Angeles

Program STEM pro řízení vývoje léčiv je určen pro studenty s předklinickými biologickými a farmaceutickými vědami. Zaměřuje se na přípravu vědců na vstupní a střední úrovni se znalostmi a dovednostmi vhodnými pro odbornou praxi v translačním výzkumu, se zvláštním důrazem na oblast přechodu mezi předklinickým objevem léčiv v raném stadiu a vývojem klinických léčiv.

Magistr veřejného zdraví

University of Louisville
Kampus Denní studium 2 roky Září 2020 Spojené státy americké Louisville

Master of Public Health (MPH) Program je profesionální titul nabízený University of Louisville School of Public Health and Information Sciences (SPHIS). SPHIS je akreditována Radou pro vzdělávání veřejného zdraví (CEPH).

Online Masters ve veřejném zdraví

University of Illinois Springfield
Online forma Denní studium Kombinované Kontaktuj školu Spojené státy americké USA online

Veřejné zdraví je základní funkcí moderní společnosti. Podle slov Lékařského ústavu je to "co společně děláme společně, abychom zajistili podmínky, ve kterých mohou být lidé zdraví".

Magistr zdravotnictví

Washburn University
Online forma Denní studium Kombinované 21 - 42 měsíce Kontaktuj školu Spojené státy americké Topeka + 1 více

Mistr zdravotnické vědy (MHS) v oblasti výchovy ke zdravotní péči je připravit stávající odborníky na zdravotní péči, aby byli efektivními učiteli a vůdci, kteří jsou schopni sloužit různým studujícím v rámci zdravotnických organizací a spojeneckých zdravotnických studijních programů.

Magistr Lékařských Humanit

Drew University
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Spojené státy americké Madison

Humanizace zdravotnictví je posláním programu Humanitní humanitní studia na Drew University . Učební osnovy rozdělují akademické šetření s reálnými zkušenostmi, aby připravily studenty na kariéru ve zdravotnictví. Studenti se účastní praktik v nemocnicích, neziskových organizacích a dalších zdravotnických organizacích v celém regionu New York City.

Master of Integrative Healthcare Vedení - MIHL (Online)

American College of Acupuncture & Oriental Medicine
Online forma Denní studium 3 semestry Kontaktuj školu Spojené státy americké Houston

Cílem programu Master of Integrative Healthcare Leadership je vycvičit vás jako manažer, ředitel nebo správce zdravotní péče.

Biomedicínský inženýrský absolventský program

Rutgers School of Engineering
Kampus Denní studium 2 - 3 roky Kontaktuj školu Spojené státy americké Piscataway černošská čtvrť

Rutgers School of Engineering poskytuje studentům silné technické zázemí a připravuje je na vedení kariéry ve vzrušujících a náročných profesích. Naše výuka i výzkum jsou pevně zakořeněny ve vědeckých principech a zároveň zahrnují znalosti dnešních výzev.

Magistr veřejného zdraví

University of New Haven
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Leden 2020 Spojené státy americké 300 + 1 více

Náš Master of Public Health je jedním z nejinovativnějších programů veřejného zdraví ve Spojených státech. Náš interdisciplinární vzdělávací program vás vybaví dovednostmi a zkušenostmi, které vám umožní vyniknout ve zdravotnické pracovní síle 21. století, a umožní vám přispět k úsilí o zlepšení zdraví veřejnosti. Veřejné zdraví je víc než jen práce - je to výzva k tomu, aby se něco změnilo.

Magistr veřejného zdraví

Wright State University
Kampus Denní studium 2 roky Přihlašování započato Spojené státy americké Dayton

Wright State University Boonshoft škola medicíny je potěšena nabídnout Master veřejného zdraví (MPH) míra, postgraduální program pro vůdce ve veřejném zdraví. K dispozici je jak obecná trať, tak podpora zdraví a vzdělávání.