close

Filtry

Zobrazit výsledky

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Krems an der Donau

Jakmile studenti dokončí své vysokoškolské tituly, mají možnost sledovat mistra ve zvoleném oboru. Magisterský program je navržen tak, aby zlepšit znalost určitého oboru a pomůže studentům připravit se na akademické a profesní kariéru po dokončení studia.Pokud uvažujete o prohloubení své vzdělání v instituci, kde je vynikající akademické kvality dodržovány pak Rak… Čtěte více

Jakmile studenti dokončí své vysokoškolské tituly, mají možnost sledovat mistra ve zvoleném oboru. Magisterský program je navržen tak, aby zlepšit znalost určitého oboru a pomůže studentům připravit se na akademické a profesní kariéru po dokončení studia.

Pokud uvažujete o prohloubení své vzdělání v instituci, kde je vynikající akademické kvality dodržovány pak Rakousko nabízí nejlepší cíl. Tyto instituce jsou výzkum založený což umožňuje studentům získat představy o tom, jak řešit skutečné problémy života.

Krems je krásné město v Rakousku. Jako pátý největší, to hostilo několik významných vzdělávacích center, jako jsou univerzity Donau-Universität Krems, IMC Fachhochschule Krems a mnoho dalších technických ústavů.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Krems an der Donau. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Krems an der Donau. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Krems an der Donau a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Krems an der Donau a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Krems an der Donau přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

Méně
format_list_bulleted Filtry
IMC Fachhochschule Krems
Krems an der Donau , Rakousko

Program odborného zvládnutí pokročilé ošetřovatelské praxe (ANP) připravuje budoucí ošetřovatelské odborníky.

Program odborného zvládnutí pokročilé ošetřovatelské praxe (ANP) připravuje budoucí ošetřovatelské odborníky. -
Magistr
Kombinované studium
4 semestry
Němec
Říj 2021
Kampus
 
Karl Landsteiner University of Health Sciences
Krems an der Donau , Rakousko

Poprvé v Rakousku nabízí Karl Landsteiner soukromá univerzita pro zdravotní vědy plnohodnotný lékařský titul v souladu s Bolognou.

Poprvé v Rakousku nabízí Karl Landsteiner soukromá univerzita pro zdravotní vědy plnohodnotný lékařský titul v souladu s Bolognou. -
Magistr
Denní studium
6 roky
Angličtina
Kampus
 
IMC Fachhochschule Krems
Krems an der Donau , Rakousko

Magisterský program Aplikované vědy o zdraví vás připravuje na operační a strategické úkoly moderní zdravotní péče.

Magisterský program Aplikované vědy o zdraví vás připravuje na operační a strategické úkoly moderní zdravotní péče. -
Magistr
Kombinované studium
4 semestry
Němec
Zář 2021
31 May 2021
Kampus
 

Získejte stipendium v hodnotě až $ 10000

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium
IMC Fachhochschule Krems
Krems an der Donau , Rakousko

Magisterský program Řízení zdravotnických firem vyučuje moderní metody řízení pro použití v interdisciplinárních týmech.

Magisterský program Řízení zdravotnických firem vyučuje moderní metody řízení pro použití v interdisciplinárních týmech. -
Magistr
Kombinované studium
4 semestry
Němec
Zář 2021
31 May 2021
Kampus
 
IMC Fachhochschule Krems
Krems an der Donau , Rakousko

Magisterský program v hudební terapii se zaměřuje na výuku dovedností v oblasti výzkumu a prohlubování terapeutických dovedností.

Magisterský program v hudební terapii se zaměřuje na výuku dovedností v oblasti výzkumu a prohlubování terapeutických dovedností. -
Magistr
Kombinované studium
2 roky
Němec
31 Srp 2022
31 May 2022
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory