HEALTHCARESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Polsko.

Magisterské tituly jsou pokročilé akademické programy, které jsou k dispozici v mnoha různých oborů. Magisterských programů mohou být obvykle dokončena v asi dva až tři roky. V závislosti na škole, mohou být dokonce získal online.

Polsko oficiálně Polská republika, je země ve střední Evropě. S počtem obyvatel 38 milionů lidí, v Polsku je 6. nejlidnatější zemí EU. EU / EHP studenti nepotřebují vízum ke studiu v Polsku. Náklady na bydlení v Polsku patří k nejnižším v Evropské unii.

Univerzity pro titul bakaláře Polsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Polsko zde.

nalezené výsledky Filter

Anglická divize 5,5-letá magistr v oboru farmacie (MPharm)

Medical University of Warsaw – English Division
Kampus Denní studium 11 semestry Říjen 2019 Polsko Varšavě

Pětiletý kurz pro vysokoškolské lékárny vede k titulu Master of Pharmacy (MPharm) a po dalším šestiměsíčním předregistračním tréninku ve schválené lékárně umožňuje registraci farmaceuta v Polsku.

Master dlouhý cyklus: veterinární medicína

Warsaw University of Life Sciences - SGGW (WULS-SGGW)
Kampus Denní studium 11 semestry Kontaktuj školu Polsko Varšavě

Absolventi budou dobře orientovat v základech veterinárních lékařských věd a bude schopen plnit odborné úkoly budou setkávají po celou dobu jejich kariéry. Pro více informací prosím navštivte: http://wmw.sggw.pl/en/category/study-offering/application-information/

Magistr V Lékařské Biotechnologie

University of Wroclaw
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Polsko Wrocław

Studium II. Stupně lékařské biotechnologie na Biotechnologické fakultě umožňuje studentům rozvíjet dovednosti při řešení problémů vznikajících v experimentální práci. K tomuto účelu slouží projekty individuální diplomové práce koordinované výzkumnými a pedagogickými pracovníky fakulty. Program druhého cyklu odráží specifičnost a vysokou kvalitu vědeckého výzkumu 15 výzkumných skupin fakulty.

Dlouhodobé studium, magister fyzioterapie

Vincent Pol University in Lublin, Poland
Kampus Denní studium Kombinované 5 roky Kontaktuj školu Polsko Lublin + 1 více

Dlouhodobý studijní program, pětiletý magisterský studijní program s praktickým výcvikem jako nedílnou součástí studia a příležitostí k zápisu do doktorského studia.

Erasmus Mundus Společné magisterské studium europubhealth

europubhealth+
Kampus Denní studium 2 roky Září 2020 Francie Rennes Španělsko Granada Spojené království Sheffield Polsko Krąków Nizozemsko Maastricht + 8 více

europubhealth je zaměřen na studenty se silným zájmem o aplikované veřejné zdraví. Jejich akademické pozadí může být v oblasti zdravotnictví / lékařské vědy (medicína, ošetřovatelství, farmacie, veterinární, biologie ...), sociální vědy (sociologie, ekonomika, psychologie, antropologie, geografie, politologie ...) .