Filter
Magistr
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Magisterský stupeň je akademický titul získal od studenty se zájmem o prohlubování jejich vzdělání v jejich zvolené oblasti studia. To obvykle trvá jeden až dva roky dokončit, a nabízí hloubkové školení o předměty, které již mohou mít zběžný znalosti.

Co je to mistr v Podiatry? Tento titul je nabízen pro ty, kteří mají zdravotní vědy zázemí, jako způsob, jak zvýšit své znalosti a své dovednosti. Student doufá, že získat magisterský si mohou vybrat mezi několika specializovaných pole v rámci podiatry. Některé z nich patří soudní pedikúra, pedikúra a vzdělávání, a podiatrické a řízení. Kurzy se budou týkat hloubkovou studii o nohou, kotníků a dolních končetin.

Vydělávat mistr je ve svém oboru vám pomůže být nejlepší, co může být. Váš zvýšila znalosti, stejně jako další akademická kvalifikace, obvykle zvyšuje plat nebo se otevře nové pracovní příležitosti.

Kurzy by mohlo trvat od dvou do šesti let.Cena se bude lišit v závislosti na které školy si vyberete, a kde je umístěn, takže byste měli volat přijímací kancelář pro všechny školy, o kterých uvažujete, a požádat o výuku požadované vámi.

Magisterský studijní umožní absolventům snadněji prosazovat na svém pracovišti, nebo najít zaměstnání v klinikách nebo kancelářích soukromé praxe. Nabízí také příležitost pro pedikéři, kteří chtějí vstoupit do pokročilého nebo specializované oblasti podiatry. Výzkum a vědec místa jsou k dispozici ve výzkumných laboratořích a akademickém prostředí. Pedikúra a řízení kurz vám pomůže těm, kteří by chtěli být povýšen do administračního POSTOJE. Obecněji řečeno, magisterský program je neocenitelný pro ty, zájem o další pokračování své akademické povýšení vyplněním PhD.

Pro zájemce o lepšit se prostřednictvím získání Master in Podiatry, neexistuje lepší volba, než dělat tak on-line.Hledat pro váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Podiatrická medicína

University of Johannesburg

Magisterský program je plný výzkumný titul. Studenti jsou povinni provést nezávislý výzkumný projekt a napsat disertační práci. ... [+]

Magisterský program je plný výzkumný titul. Studenti jsou povinni provést nezávislý výzkumný projekt a napsat disertační práci.

Požadavky na přijetí

BTech Podiatry nebo ekvivalentní kvalifikace.

Kontaktní údaje

Jméno: paní Simiso Ntuli Tel: 011 559 6910 / E-mail: sntuli@uj.ac.za

Datum registrace a zahájení

Registrace začíná v lednu a přednášky v únoru pro programy bakalářského i postgraduálního studia.

Všechny výzkumné programy pro magisterské a doktorské studium se mohou registrovat po celý rok.

Datum ukončení: Akademie začíná v lednu a končí v prosinci. Termín programu je určen dobou trvání programu.

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině