HEALTHCARESTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Norsko.

Magisterské tituly jsou pokročilé akademické programy, které jsou k dispozici v mnoha různých oborů. Magisterských programů mohou být obvykle dokončena v asi dva až tři roky. V závislosti na škole, mohou být dokonce získal online.

Norsko, oficiálně Norské království, je skandinávská unitární konstituční monarchie, jejíž území zahrnuje západní část Skandinávského poloostrova, Jan Mayen, souostroví Svalbard Arctic a subantarctic Bouvetův ostrov. Vysokoškolské vzdělání v Norsku je nabízena celá řada sedmi univerzit.

Univerzity pro titul bakaláře Norsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Norsko zde.

nalezené výsledky Filter

Master of Science v biomedicíně

UIT The Arctic University of Norway
MSc
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Magisterský program v oboru biomedicíny osvětlí současné problémy a metody v biomedicíně. Studenti budou vycvičeni v experimentální práci, jakož i v písemných a ústních prezen ...

Čtěte více

Mistr veřejného zdraví

UIT The Arctic University of Norway
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Předmět veřejného zdraví se zaměřuje na zdraví celého společenství. Jeho cílem je poskytnout znalosti a porozumění hlavním příčinám špatného zdravotního stavu a nemocí a ident ...

Čtěte více