HEALTHCARESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Německo.

Magisterský stupeň je pokročilý studijní program, který může být dokončen v asi dva roky, pokud studenti již získal bakalářský titul v podobném prostředí. Studenti si mohou vybrat získat Master of Arts, MSc, nebo MBA, v závislosti na jejich současných a budoucích cílů.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Univerzity pro titul bakaláře Německo. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Německo zde.

nalezené výsledky Filter

Velitel řízení zdravotnictví (mahm) studie

Apollon Hochschule
Online forma Kombinované 24 - 32 měsíce Přihlašování započato Německo Německo online

Obchodní znalosti a zkušenosti o lidských zdrojů a organizačního managementu jsou uvedeny ve zdravotnictví jako stále evidentní. Další tvořící distanční studium Master of Health Management (mahm) poskytuje jak odborníci z odvětví zaměřená řízení související znalosti. Jejím cílem je, aby vám pomohl příslušnými příkladů a otázek, které mají dát ruky podnikatelské nástroje pro klíčové výzvy na zdravotnickém trhu ...

Zvládnout farmaceutické biotechnologie ve městě Ulm a Biberach

Hochschule Biberach University Of Applied Science
Kampus Denní studium 4 semestry Kontaktuj školu Německo Biberach Ulm Spojené království Londýn Švýcarsko Curych + 5 více

Na základě dobrého bakalářský titul v Pharmaceutical Biotechnology, biochemie, biologie s důrazem na molekulární biologii nebo v programech se v podstatě stejným obsahem, budete výzkum v hlavním programu, vývoje a tvořil produkt orientované. Cílem studie o čtyřsemestrového navazující magisterské studijní program PBT je kvalifikovaný stupeň ve farmaceutické biotechnologie s studia "Master of Science" ( "M.Sc."). "Master of Science" je u. . schopnost je doktorského studia.

Evropský institut pro translační kosmetické a dermatologické vědy ( EMOTION )

EMOTION
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Itálie Novara Německo Berlín Španělsko Elche Belgie Namur + 6 více

EMOTION je dvouletý 120 ECTS, anglický učitel, který uděluje diplom ve dvou stupních zaměřených na farmaceutickou a kosmetickou přípravu R

Master Lékařská fyzika

University of Kaiserslautern
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 6 semestry Kontaktuj školu Německo Kaiserslautern

Nemocnice, kliniky a velké praktiky potřebují provozovat své lékařské specialisty zařízení, kteří vědí o základech medicíny, jakož i rozhodnutí o provozování high-tech vybavení. Tím se otevírá velmi zajímavé pole působnosti pro přidání vyškoleným v lékařské fyziky inženýra nebo vědce.

Magistr v oboru molekulární medicíny

University Of Tuebingen Faculty Of Medicine
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Německo Tübingen

Mezinárodní magisterský program Molekulární medicíny s mluveným jazykem angličtiny začal v roce 2012.

Magistr v biomedicínských technologiích

University Of Tuebingen Faculty Of Medicine
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Německo Tübingen

Interprofesionální a inovační magisterský studijní program v oblasti biomedicínských technologií se vyznačuje praktickou orientací a mezinárodností. Přednášky jsou zakotveny v moderním technologickém a lékařském prostředí a jsou podporovány interdisciplinárním týmem mezinárodně uznávaných a významných vědců. Absolventi jsou dobře připraveni na různé profesní problémy a mají vynikající kariérní perspektivy v oblasti biomedicínských technologií.

Magistr zubní techniky

Goethe Dental School, Goethe University Frankfurt
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 3 roky Únor 2020 Německo Frankfurt

Nový magisterský program "Master in Dental Technology" (MDT) bude představen v dubnu 2019 na Goethe University ve Frankfurtu nad Mohanem s cílem nabídnout pokročilé akademické vzdělání v oblasti zubních technologií. Jedná se o program ECTS 120 s mezinárodním zaměřením, který se provádí především v angličtině.

Magistr orální implantologie

Goethe Dental School, Goethe University Frankfurt
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 2 roky Květen 2020 Německo Frankfurt

Magisterský studijní obor "Master of Oral implantologii" (MOI) byl představen na JW Goethe University Frankfurtu nad Mohanem s cílem nabídnout pokročilé akademické vzdělání v oboru orální implantologii pro zubní lékaře z obou Německa i ze zahraničí.