HEALTHCARESTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Německo.

Magisterský program je specializovaný stupeň, který se obvykle získá jednotlivce, kteří chtějí zaměřit své učení v určité oblasti. Vydělávat Master of Science, MA, nebo MBA je chytrou volbou pro studenty, protože by to mohlo poskytnout konkurenční výhodu v agresivním pracovním trhu.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Tübingen je uznávaný jako univerzitní město s statistiku každého jednoho z deseti obyvatel Jako student. Je také známo, uspořádat několik akcí v průběhu celého roku a je domovem jednoho z nejstarších univerzit v boku mnoha institucí.

Univerzity pro titul bakaláře Německo. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Německo zde.

nalezené výsledky Filter

Mistr v biomedicínských technologiích

University Of Tuebingen Faculty Of Medicine
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Interprofesionální a inovační magisterský studijní program v oblasti biomedicínských technologií se vyznačuje praktickou orientací a mezinárodností. Přednášky jsou zakotveny v ...

Čtěte více

Mistr v oboru molekulární medicíny

University Of Tuebingen Faculty Of Medicine
Magistr
01 Říj 2020
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Mezinárodní magisterský program Molekulární medicíny s mluveným jazykem angličtiny začal v roce 2012.

Čtěte více