HEALTHCARESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Malta.

Jakmile studenti dokončí své vysokoškolské tituly, mají možnost sledovat mistra ve zvoleném oboru. Magisterský program je navržen tak, aby zlepšit znalost určitého oboru a pomůže studentům připravit se na akademické a profesní kariéru po dokončení studia.

Malta je malý ostrovní stát ve Středozemním moři, který leží jižně od ostrova Sicílie, Itálie. Malta prosazuje úspěšně se jako zcela bilingvní národa maltském jazyce av angličtině. To platí pro mnoho vzdělávacích institucí ve zbytku světa jako země, kde je angličtina rodným jazykem, a tím se často dokonce dotovat studenty, aby tam se to naučit. Drtivá většina maltských občanů mluví anglicky na velmi vysoké úrovni.

Univerzity pro titul bakaláře Malta. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Malta zde.

nalezené výsledky Filter

Magistr lékárny

University of Malta
Kampus Denní studium 3 semestry Kontaktuj školu Malta Valletta

Program podporuje studenty integrovat dovednosti ve farmaceutických vědách a farmaceutické praxi tak, aby praktikují v široké škále nastavení, včetně komunitní lékárny, nemocnice, farmaceutické administrativní instituce, farmaceutické regulační vědy a farmaceutický průmysl.

Magisterský titul v tradiční čínské medicíně a kultuře

University of Malta
Kampus Denní studium 3 semestry Kontaktuj školu Malta Valletta

University of Malta ve spolupráci s Šanghajskou univerzitou tradiční čínské medicíny poskytne ucelenou teorii a praktický studijní program, který umožní osobám, které jsou již povoleny jako zdravotníci, získat znalosti týkající se akupunktury. Kurz usnadní výuku v rámci strukturovaného rámce pokrývající témata relevantní pro praxi dané specializace.

Masters in Clinical Dentistry (MClinDent) Ortodoncie

United Campus of Malta
Kampus Kombinované 4 roky Září 2020 Malta Svatý Julian

Kurz probíhá po dobu čtyř let, na částečný úvazek, a vede k magisterskému studiu.