HEALTHCARESTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Malta.

Magisterské tituly jsou pokročilé akademické programy, které jsou k dispozici v mnoha různých oborů. Magisterských programů mohou být obvykle dokončena v asi dva až tři roky. V závislosti na škole, mohou být dokonce získal online.

Malta je malý ostrovní stát ve Středozemním moři, který leží jižně od ostrova Sicílie, Itálie. Malta prosazuje úspěšně se jako zcela bilingvní národa maltském jazyce av angličtině. To platí pro mnoho vzdělávacích institucí ve zbytku světa jako země, kde je angličtina rodným jazykem, a tím se často dokonce dotovat studenty, aby tam se to naučit. Drtivá většina maltských občanů mluví anglicky na velmi vysoké úrovni.

Univerzity pro titul bakaláře Malta. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Malta zde.

nalezené výsledky Filter

Magisterský titul v tradiční čínské medicíně a kultuře

University of Malta
Magistr
<
Denní studium
<
3 semestry
Angličtina
Kampus

University of Malta ve spolupráci s Šanghajskou univerzitou tradiční čínské medicíny poskytne ucelenou teorii a praktický studijní program, který umožní osobám, které jsou již ...

Čtěte více

Masters in Clinical Dentistry (MClinDent) Ortodoncie

United Campus of Malta
Magistr
<
Kombinované studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Kurz probíhá po dobu čtyř let, na částečný úvazek, a vede k magisterskému studiu.

Čtěte více

Mistr lékárny

University of Malta
Magistr
<
Denní studium
<
3 semestry
Angličtina
Kampus

Program podporuje studenty integrovat dovednosti ve farmaceutických vědách a farmaceutické praxi tak, aby praktikují v široké škále nastavení, včetně komunitní lékárny, nemocn ...

Čtěte více