HEALTHCARESTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Lotyšsko.

Magisterské tituly jsou pokročilé akademické programy, které jsou k dispozici v mnoha různých oborů. Magisterských programů mohou být obvykle dokončena v asi dva až tři roky. V závislosti na škole, mohou být dokonce získal online.

Lotyšsko má jak placené, a státem financované vyšší vzdělání. Země má dva druhy vysokoškolských kurzů. Patří mezi akademickou a profesní programy. K dispozici jsou tři úrovně vysokoškolského vzdělání akademického - bakalářské, magisterské a doktorské studium. Klima v zemi podporuje různé zimní sporty a rekreační aktivity, jako je bruslení, lyžování a lední hokej. Zahraniční studenti dávají přednost studiu v Lotyšsku kvůli jeho společenského života, umění a kulturních institucí. Venkovská kultura je snadné přijmout na.

Univerzity pro titul bakaláře Lotyšsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Lotyšsko zde.

nalezené výsledky Filter

Master ve veterinární medicíně (první a druhý cyklus studia)

Latvia University of Life Sciences and Technologies
Magistr
<
Denní studium
<
6 roky
Angličtina
Kampus

"Jeden medicína - Jedno zdraví" Koncept spojuje člověka, zdraví zvířat a životního prostředí. V posledních letech se věda veterinárního lékařství se rychle rozšířila. V součas ...

Čtěte více

Magistr z Optometrie (Klinická)

Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
24&nbsp;-&nbsp;30 měsíce
Angličtina
Kampus

Profesionální magisterský program Optometry (Clinical) nabízí multidisciplinární studia založené na vizuální vědě a současné primární péči o zrak.

Čtěte více

Profesionální magistr v oboru zdravotní specializace ve sportu

Latvian Academy of Sport Education
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Cílem odborného magisterského studijního programu "Zdravotní specialista ve sportu" je zajistit ekonomické, kulturní a sociální potřeby země odpovídající odborné int ...

Čtěte více