HEALTHCARESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Litva.

Jakmile studenti dokončí své vysokoškolské tituly, mají možnost sledovat mistra ve zvoleném oboru. Magisterský program je navržen tak, aby zlepšit znalost určitého oboru a pomůže studentům připravit se na akademické a profesní kariéru po dokončení studia.

Litevská republika je oficiální název země. To se nachází v severní části Evropy. Litva oceňuje vědy a techniky v jejich vzdělávacím systému velmi. Má základní aspekty primární, sekundární a terciární úrovní vzdělání. Litva je další vedoucí země v oblasti poskytování umění, vědy, techniky, jakož i technologických předmětů. Litva čelí několika výzvám v oblasti vysokoškolského vzdělávání v posledních letech, které vedly k vytvoření 20 vysokých škol ke zvýšení jeho dostupnosti.

Kaunas byl známý pro své kulturní dědictví a akademické hodnoty. Vzdělávací instituce ve městě, jako je Vytautas Magnus University, litevské univerzity lékařských věd a Aleksandras Stulginskis University byly posílení lidského kapitálu s kvalitním vzděláním, protože let.

Univerzity pro titul bakaláře Litva. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Litva zde.

nalezené výsledky Filter

Magistr veřejného zdraví (mph)

Lithuanian University of Health Sciences
Kampus Denní studium 2 roky Září 2019 Litva Kaunas

Po úspěšném absolvování programu a získání diplomu, mohou studenti pracovat jako specialisté ve strukturách na nejvyšší úrovni zdravotní péče, veřejného zdraví centra a kanceláře, lékařské služby v obcích, osobní zdravotnická zařízení nebo vyučovat na vysokých školách.

Magistr veterinární medicíny - veterinární lékař

Lithuanian University of Health Sciences
Kampus Denní studium 5 roky Září 2019 Litva Kaunas

Kvalifikace veterinárním lékařem umožňuje absolventům založit vlastní veterinární praxi jako veterinární lékař, být zaměstnán ve státních veterinárních služeb, mezinárodních veterinárních organizací, nebo jako specialistů veterinární hygieny může pracovat v podnikání související s živočišnou výrobu, jatek, potravinářských podniků a různých veřejné nebo nevládní organizace a instituce.

Magistr lékárny, lékárník

Lithuanian University of Health Sciences
Kampus Denní studium 5 roky Září 2019 Litva Kaunas

Po úspěšném absolvování programu a získání diplomu, mohou studenti pracovat ve veřejných nebo nemocničních lékáren, farmaceutické velkoobchod a spedičních společností, laboratoří, které provádějí vědecký farmaceutický výzkum, instituce poskytující vědecké lékárenské služby, státní regulační orgány, nebo může být použít jako specialisté v oboru farmacie v nemocnicích a jiných institucí, farmakoterapie účely.

Magistr odontologii, odontologist

Lithuanian University of Health Sciences
Kampus Denní studium 5 roky Září 2019 Litva Kaunas

Po úspěšném absolvování programu a získání diplomu mohou studenti pracovat v osobních zdravotnických zařízeních: primární zdravotnická zařízení, zubní kliniky a úřady, veřejné instituce, vysoké školy a univerzity.

Magistr V Fyzické Aktivitě A Veřejném Zdraví

Lithuanian Sports University
Kampus Denní studium 2 roky Září 2019 Litva Kaunas

Cílem tohoto programu je připravit lékaře z oblasti veřejného zdraví, výzkumné pracovníky, vývojáře a odborníky na programy a projekty zaměřené na fyzickou aktivitu zvyšující zdraví, jakož i odborníky, kteří jsou schopni vytvářet a rozvíjet strategie a politiky podpory zdraví. Specialisté budou schopni řídit a pokračovat ve svých činnostech ve vzdělávacím, sociálním, veřejném a soukromém sektoru.

Magistr ve fyzioterapii

Lithuanian Sports University
Kampus Denní studium 2 roky Září 2019 Litva Kaunas

Program založený na mezinárodních úspěších v oblasti základních a aplikovaných interdisciplinárních věd a technologií má za cíl vyškolení pokročilých odborníků na fyzioterapii, kteří budou schopni v klinické praxi aplikovat moderní diagnostické metody založené na vědeckých důkazech.

Magistr ve sportovní fyziologii a genetice

Lithuanian Sports University
Kampus Denní studium 2 roky Září 2019 Litva Kaunas

Na základě úspěchů na mezinárodní úrovni základní a aplikované interdisciplinární vědy a technologie, vyškolit Masters of Life Sciences tak, aby byli schopni kreativně rozvíjet znalosti sportovní biologie, samostatně organizovat a provádět výzkum, využívat výsledky získané při přípravě, realizaci a hodnocení různých úrovní programů souvisejících s činností fyziologických funkcí v lidském těle za pravidelných podmínek a podmínek fyzického zatížení a řešení problémů tělesného zdraví, výživy a tělesné zdatnosti pro lidi a pokračování ve studiu na postgraduální úrovni.

Magistr v lékařské fyzice

Kaunas University of Technology
Kampus Denní studium 2 roky Září 2019 Litva Kaunas

Program se skládá převážně ze studií o vystavení radiaci jednotlivcům, životnímu prostředí a látkám radiaci, zaměřené na využití radiace pro léčbu a diagnostiku onkologických onemocnění a ochranu jednotlivce a životního prostředí před nepřiměřeným zářením. Znalosti, dovednosti a kompetence jsou upraveny směrnicí ES 2013/59 / EURATOM; proto absolventi mají jedinečné vyhlídky na mezinárodní rozvoj a kariéru.