HEALTHCARESTUDIES

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Montreal

Mistr míra je typ postgraduální kvalifikace, která umožňuje studentům, aby se stal odborníky ve zvolené oblasti. Určen pro ty, kteří již absolvovali bakalářský 's stupně, tyto programy jsou asi dva roky na délku.

Kanada je nejlepší země sledovat své vysokoškolské vzdělání, pokud jste osoba interaktivní. Téměř každá etnická skupina je zastoupena v Kanadě tak to 'sa multikulturní společnosti. Jazyková bariéra není problém pro zahraniční studenty jako Kanada je považována svět 's vedoucí na jazykové vzdělávání.

S různými vydávajících institucí, Montreal je jedním z měst v severní Americe, který má nejvyšší koncentraci vyšších vzdělávacích středisek. Některé z významných lidí v zemi prošel městem na bázi institucím pro jejich diplomů a studijních certifikátů.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Montreal. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Montreal. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Montreal a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Montreal a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Montreal přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

nalezené výsledky Filter

Mezinárodní mistři pro vedení zdraví

McGill University, Desautels Faculty of Management
Magistr
Magistr
<
Kombinované studium
<
15 měsíce
Angličtina
Kampus

International Masters for Health Leadership (IMHL), rozvíjející manažerské a vedoucí dovednosti v oblasti zdravotní péče po celém světě, je 15měsíční program pěti 12denních mo ...

Čtěte více

Master of Health Services Administration, Quality Management and Patient Safety Option

University of Montreal, Université de Montréal
Magistr
Francouzština

Řízení kvality a bezpečnosti pacientů se snaží omezit nežádoucí účinky a podporovat přijetí nejlepších klinických a organizačních postupů. Tato oblast je často prezentována ja ...

Čtěte více