HEALTHCARESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Itálie.

Magisterské tituly jsou pokročilé akademické programy, které jsou k dispozici v mnoha různých oborů. Magisterských programů mohou být obvykle dokončena v asi dva až tři roky. V závislosti na škole, mohou být dokonce získal online.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Univerzity pro titul bakaláře Itálie. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Itálie zde.

nalezené výsledky Filter

Magisterský studijní program v biomedicínských vědách

University of Insubria
Kampus Denní studium 2 roky Říjen 2019 Itálie Busto Arsizio

Magisterský studijní program v biomedicínských vědách se opírá o synergické odborné znalosti a dovednosti v molekulární biologii, biochemii, farmakologii, fyziologii a patologii s cílem nabídnout multidisciplinární přístup k biomedicínskému oboru a úzkou souvislost s vědeckým výzkumem na úrovni excelence.

Evropský mistr v oblasti zdraví a fyzickou aktivitu

The University of Rome “Foro Italico”
Kampus Denní studium 2 roky Říjen 2019 Itálie Řím

University of Rome "Foro Italico", italský státní univerzita vyniká ve studiu Sport Science, v konsorciu s norskou školou sportovních věd v Oslu (NOR), University of Vienna (AUT), University of Southern Dánska v Odense (DEN) a německý Sport University v Kolíně nad Rýnem (GER), předních evropských vysokých škol v této oblasti, a nabízí 2 roky European Master v oblasti zdraví a fyzickou aktivitu (120 ECTS).

Evropský institut pro translační kosmetické a dermatologické vědy ( EMOTION )

EMOTION
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Itálie Novara Německo Berlín Španělsko Elche Belgie Namur + 6 více

EMOTION je dvouletý 120 ECTS, anglický učitel, který uděluje diplom ve dvou stupních zaměřených na farmaceutickou a kosmetickou přípravu R

Magisterský titul v oboru lékařství a chirurgie

University of Campania "Luigi Vanvitelli"
Kampus Denní studium 6 roky Kontaktuj školu Itálie Neapol Santa Maria Capua Vetere + 1 více

Tento kurz je věnován poskytnutí studentům všech vědeckých poznatků a dovedností potřebných k tomu, aby se stal lékařem; ve skutečnosti, kurzu dává studentům metody a zázemí buď se stát lékařem a výzkumník v lékařských vědách.

Jednorázové studium / kombinované bakalářské a magisterské studium v oboru farmacie

University of Bologna
Kampus Denní studium 5 roky Kontaktuj školu Itálie Rimini

Lékárna se skládá z 5 let a jejím cílem je poskytnout teoretické a praktické znalosti pro odbornou přípravu absolventů s pevným vědeckým základem, který je nezbytný pro výkon povolání lékárníka a pro práci ve zdravotnictví jako odborník na drogy a zdravotnické výrobky, mezinárodní prostředí.

Magistr ve farmaceutické biotechnologii

University of Bologna
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Itálie Bologna

Mezinárodní magisterský titul v oblasti farmaceutické biotechnologie poskytuje vysokou úroveň teoretických znalostí, technologických a experimentálních zkušeností při navrhování, provádění a řízení výzkumných a vývojových aktivit v biotechnologiích aplikovaných na zdraví, při navrhování, charakterizaci, výrobě, analýze a formulaci inovačních a biotechnologických léčiv , vakcíny, diagnostické přístroje.

Mistři v lékařské bioinformatika

University of Verona
Kampus Denní studium 2 roky Říjen 2019 Itálie Verona

Hlavním cílem magisterského studijního programu Medicínská bioinformatika je vybavit absolventy dovednostmi, které potřebují pro vstup do manažerských a dozorových funkcí při navrhování, vývoji, řízení a údržbě informačních systémů v oblasti medicíny, biologie a zdravotní péče.

Magistr v elektronickém zdravotnictví

Rome Business School
Kampus Online forma Kombinované 1 rok Přihlašování započato Itálie Řím Itálie online + 2 více

Rome Business School je Master v eHealth

Online Master in e-Zdraví a Telemed Management

Rome Business School
Online forma Kombinované 12 měsíce Kontaktuj školu Itálie Řím Itálie online + 1 více

Online Master v elektronickém a telemedicínském managementu kombinuje využití informačních technologií a elektronické komunikace, zejména internetu, v oblasti zdravotnictví pro klinické, vzdělávací a administrativní účely; jak na místě, tak na dálku (v tomto případě se nazývá Telemedicine).

Lékařství a chirurgie

University of Pavia
Kampus Denní studium 6 roky Říjen 2019 Itálie Pavia

Kandidáti, kteří mají diplom střední školy nebo rovnocennou zahraniční kvalifikaci, mohou být přijati na titul v oboru lékařství a chirurgie.

Magistr v lékařství a chirurgii

University of Turin
Kampus Denní studium 6 roky Říjen 2019 Itálie Turín

Univerzitní život v medicíně a chirurgii probíhá v prostředí kampusu se silnou integrací podpory, vzdělávání a výzkumu. Široká síť struktur (včetně univerzitních struktur, nemocnic, pohotovostních oddělení, okresů místní zdravotní veřejné služby), praktických lékařů a v menší míře i pediatrů) činí clerkships velmi důležitou a instruktivní součástí učebních osnov. Téměř jedna šestina ECTS určená pro clerkships má být získána profesionální činností na území; Pro studenty prvního ročníku je naplánován interprofesní stáž.

Magistr zubního lékařství a zubní protetika

University of Siena
Kampus Denní studium 6 roky Říjen 2019 Itálie Siena

Předmět bakalářského studia v oboru stomatologie je prvním provedeným v italštině v anglickém jazyce, po dohodě s ADEE (Evropská asociace dentální výchovy), evropská instituce, která shromažďuje všechny nejznámější a nejznámější Stomatologické školy.

Magistr v lékařství a chirurgii

University of Padova
Kampus Denní studium 6 roky Kontaktuj školu Itálie Padova

Kurz lékařství a chirurgie bude mít experimentální profil, zaměřený jednak na používání nástrojů a učebního obsahu základních oborů, vyznačujících se silnou vědeckou hodnotou; na druhé straně k časné interakci s klinikou, a to i prostřednictvím lekcí a společných aktivit, aby bylo možné rychle dosáhnout základních konceptů v kontextu binomického onemocnění.

Msc v biotechnologii a lékařské biologii

University Vita-Salute San Raffaele
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Itálie Milán

Tento dvouletý magisterský titul v oboru biotechnologie a lékařské biologie spojuje teoretické znalosti s praktickým výcvikem v biologickém výzkumu s důrazem na biologické procesy podporující fyziologii a patologii člověka.

Msc v kognitivní psychologii ve zdravotnické komunikaci

University Vita-Salute San Raffaele
Kampus Denní studium 4 semestry Kontaktuj školu Itálie Milán

Mistr v „Kognitivní psychologii ve zdravotnické komunikaci“, společně nabízený Fakultou komunikace Università Della Svizzera Italiana (USI) a Fakultou psychologie Vita-Salute San Raffaele University v Miláně (UNISR), představuje společný magisterský program v Kognitivní psychologie s interdisciplinárním výcvikem v oblasti neurovědy, zdravotní komunikace a managementu. Program se zaměřuje na průnik mezi teoretickými základy kognitivní psychologie a základy komunikace aplikovanými na zdraví.