Filter
Magistr
Irsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Irsko.

Jakmile studenti dokončí své vysokoškolské tituly, mají možnost sledovat mistra ve zvoleném oboru. Magisterský program je navržen tak, aby zlepšit znalost určitého oboru a pomůže studentům připravit se na akademické a profesní kariéru po dokončení studia.

Irsko je ostrov na severozápadě kontinentální Evropě. Je to třetí největší ostrov v Evropě a dvacátý největší ostrov na Zemi. Na východě je větší ostrov Velké Británie, od které je oddělen Irského moře.

Univerzity pro titul bakaláře Irsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Irsko zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway

Tato nová plný úvazek Masters program byl vyvinut jako odpověď na zjištěný potřeby na mezinárodním trhu pro postgraduální program, který se zaměřuje na řízení zdravotní p ... [+]

Tato nová plný úvazek Masters program byl vyvinut jako odpověď na zjištěný potřeby na mezinárodním trhu pro postgraduální program, který se zaměřuje na řízení zdravotní péče. Účelem Master of Health Sciences (International Healthcare Management) je připravit zdravotní sestry / zdravotníkům, aby převzít roli manager / vedoucími v různých prostředích zdravotní péče po celém světě.

Vzhledem k tomu je i nadále důraz na corporate governance, fiskální udržitelnosti a vedení odpovědnosti, pracovních příležitostí a deskovými pozicích v tomto sektoru bude poptávka. bude nastaven převzít tyto úkoly, a tyto poznatky aplikovat pro veřejné blaho Absolventi s tímto znalostní základnou a dovednostmi.... [-]

Irsko Sligo
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině