HEALTHCARESTUDIES.CZ

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Pori

Jakmile studenti dokončí své vysokoškolské tituly, mají možnost sledovat mistra ve zvoleném oboru. Magisterský program je navržen tak, aby zlepšit znalost určitého oboru a pomůže studentům připravit se na akademické a profesní kariéru po dokončení studia.

Finsko, oficiálně Finská republika je severská země ležící v Fennoscandian oblasti severní Evropy.

Pori je považován za životně důležité město v regionu Satakunta, Finsko. Město je také obec, která má více než 80.000 obyvatel. Pori má přes 4 univerzit.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Pori. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Pori. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Pori a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Pori a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Pori přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

nalezené výsledky Filter

Magisterský titul v oboru rehabilitace

Satakunta University of Applied Sciences
Kampus Kombinované 2 roky Srpen 2019 Finsko Pori

Oblasti rehabilitace se rozvíjejí globálně a inovační specialisté jsou velice žádoucí! Tento magisterský program je určen pro vás, kteří chtějí rozvíjet vaši schopnost rehabilitace.