HEALTHCARESTUDIES.CZ

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Finsko

Jakmile studenti dokončí své vysokoškolské tituly, mají možnost sledovat mistra ve zvoleném oboru. Magisterský program je navržen tak, aby zlepšit znalost určitého oboru a pomůže studentům připravit se na akademické a profesní kariéru po dokončení studia.

Vyšší úroveň učenci ve Finsku snadný přístup vysokoškolské kurzy v prakticky orientovaných odborných školách nebo vysokých škol. Finská kultura je snadné se naučit, protože vláda stanovila službu, která je zodpovědná za posílení kulturní, politiky týkající se mládeže, sportu a mezinárodní spolupráce.

Nejlepší business školy a business univerzity nabízející MBA, MSc, magisterské programy a manažerské kurzy v Finsko, . Najděte školu a kontaktujte ji pomocí tří kliknutí, zde!

nalezené výsledky Filter

Magisterský titul v oboru rehabilitace

Satakunta University of Applied Sciences
Kampus Kombinované 2 roky Srpen 2020 Finsko Pori

Oblasti rehabilitace se rozvíjejí globálně a inovační specialisté jsou velice žádoucí! Tento magisterský program je určen pro vás, kteří chtějí rozvíjet vaši schopnost rehabilitace.

Magisterský titul ve zdravotnictví, klinická optometrie (MOptom)

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Srpen 2020 Finsko Oulu + 1 více

Toto vzdělání poskytuje biomedicínské a specializované oční vědy na pokročilé úrovni k formulaci diferenciální diagnózy a k nezávislému vytváření plánů řízení pro předepisování léčení k léčbě očních chorob. Kromě toho se naučíte rozpoznávat oční příznaky systémových onemocnění, které lze použít jako informace pro léčbu celkového zdraví pacientů nebo které mohou vést k předchozí detekci neidentifikovaných systémových zdravotních poruch. Bude se také učit multidisciplinární přístup ke správě pacientů, kteří vyžadují léčbu svých chronických a / nebo akutních stavů a potřebu příslušných doporučení.