HEALTHCARESTUDIES.CZ

Magisterský program je specializovaný stupeň, který se obvykle získá jednotlivce, kteří chtějí zaměřit své učení v určité oblasti. Vydělávat Master of Science, MA, nebo MBA je chytrou volbou pro studenty, protože by to mohlo poskytnout konkurenční výhodu v agresivním pracovním trhu.

Evropa je šestým největším kontinentem a zahrnuje 47 zemí a nejrůznějších závislostí, ostrovy a území. To je ohraničené na Středozemní moře na jih, v Asii na východě a Atlantským oceánem na západ.

nalezené výsledky Filter

Magistr orální implantologie

Goethe Dental School, Goethe University Frankfurt
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 2 roky Listopad 2019 Německo Frankfurt

Magisterský studijní obor "Master of Oral implantologii" (MOI) byl představen na JW Goethe University Frankfurtu nad Mohanem s cílem nabídnout pokročilé akademické vzdělání v oboru orální implantologii pro zubní lékaře z obou Německa i ze zahraničí.

Magisterský studijní program v oblasti budoucího zdraví a technologie

University of Turku
Kampus Denní studium 2 roky Srpen 2020 Finsko Turku

Budoucí zdraví

Master in Veterinary Medicine - On-tier

University of Veterinary Medicine Budapest
Kampus Denní studium 5 roky Září 2019 Maďarsko Budapest

Magistr v chiropraxe

Barcelona College of Chiropractic - BCC
Kampus Denní studium 5 - 5 roky Září 2019 Španělsko Barcelona

Díky doporučení odborníků v vytváření osnov a významných lidí z chiropraxe profese, BCC připravila jedinečný program studií si klade za cíl spojit disciplínu chiropraxe pokročilé strategií výuky, učení a hodnocení ,

Doctor of Veterinary Medicine

The University Of Veterinary Medicine And Pharmacy In Kosice
Kampus Denní studium 4 - 6 roky Kontaktuj školu Slovensko Košice

Magistr v lékařství a chirurgii

UCBM Università Campus Bio-Medico Di Roma
Kampus Denní studium 6 roky Září 2019 Itálie Rome

Tento nový mezinárodní magisterský studijní program v oboru lékařství a chirurgie, vyučovaný v angličtině, využívá multidisciplinární přístup k tomu, aby se studenti stali lékaři praktikujícími v různorodém biomedicínsko-sociálním prostředí s interdisciplinárními a interkulturními odbornými dovednostmi.

Dlouhodobé studium, magister fyzioterapie

Vincent Pol University in Lublin, Poland
Kampus Denní studium Kombinované 5 roky Kontaktuj školu Polsko Lublin + 1 více

Dlouhodobý studijní program, pětiletý magisterský studijní program s praktickým výcvikem jako nedílnou součástí studia a příležitostí k zápisu do doktorského studia.

Magistr v lékařství

University of Applied Sciences Upper Austria
Kampus Denní studium 4 semestry Kontaktuj školu Rakousko Linz

Mistr

Magistr v lékařství a chirurgii

University of Padova
Kampus Denní studium 6 roky Říjen 2019 Itálie Padua

Kurz lékařství a chirurgie bude mít experimentální profil, zaměřený jednak na používání nástrojů a učebního obsahu základních oborů, vyznačujících se silnou vědeckou hodnotou; na druhé straně k časné interakci s klinikou, a to i prostřednictvím lekcí a společných aktivit, aby bylo možné rychle dosáhnout základních konceptů v kontextu binomického onemocnění.

Masters in Clinical Dentistry (MClinDent) Ortodoncie

United Campus of Malta
Kampus Kombinované 4 roky Září 2019 Malta Saint Julian's

Kurz probíhá po dobu čtyř let, na částečný úvazek, a vede k magisterskému studiu.

Master in International Health (MIH)

Royal Tropical Institute (KIT)
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 5 roky Září 2019 Nizozemsko Amsterdam + 1 více

Magistr v Chiropraxe

Royal University Center Maria Cristina
Kampus Září 2019 Španělsko Madrid

Mistr v Chiropraxe na madridské vysoké škole chiropraktické - RCUEMC si klade za cíl trénovat absolventy v Chiropraxe tak, aby mohli prohloubit své znalosti Chiropraxe a jeho poboček více reprezentativních specialit a praktikovat povolání v zemích, které vyžadují tuto úroveň školení. Magisterské studium se skládá z 60 kreditů, které odpovídají teoretickým předmětům, praktickým praktikám v externích centrech a závěrečné práci.

MBBCH v medicíně (absolvent)

Swansea University
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Spojené království Swansea

Náš program pro absolventy v oboru medicíny je ve Walesu jedinečný a jedním z mála podobných programů medicínského studia ve Velké Británii je otevřen absolventům jakékoli disciplíny. Tento zrychlený čtyřletý lékařský stupeň sleduje inovativní, integrovanou spirální kurikulu navrženou tak, aby odrážela způsob, jakým se klinickci přibližují k pacientům a jak pacienti předkládají lékařům. Budete studovat základní biomedicínské vědy v kontextu klinické medicíny, veřejného zdraví, patologie, terapeutiky, etiky a psychosociálních problémů v řízení pacientů.

Mbchb v medicíně a chirurgii

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Spojené království Birmingham

Tento čtyřletý studijní program je navržen speciálně pro absolventy a je vynikající příležitost k rozvoji dovednosti, které potřebujete, aby se stal lékař. Hned od začátku, zažijete praxi zdravotní péči v komunitě s přílohou k obecné praxi, což vám umožní vidět, jak vaše studium přeložit do klinické praxe.

Magistr v biomedicínských technologiích

University Of Tuebingen Faculty Of Medicine
Kampus Denní studium 2 roky Říjen 2019 Německo Tübingen

Interprofesionální a inovační magisterský studijní program v oblasti biomedicínských technologií se vyznačuje praktickou orientací a mezinárodností. Přednášky jsou zakotveny v moderním technologickém a lékařském prostředí a jsou podporovány interdisciplinárním týmem mezinárodně uznávaných a významných vědců. Absolventi jsou dobře připraveni na různé profesní problémy a mají vynikající kariérní perspektivy v oblasti biomedicínských technologií.