HEALTHCARESTUDIES.CZ

Magisterský program je specializovaný stupeň, který se obvykle získá jednotlivce, kteří chtějí zaměřit své učení v určité oblasti. Vydělávat Master of Science, MA, nebo MBA je chytrou volbou pro studenty, protože by to mohlo poskytnout konkurenční výhodu v agresivním pracovním trhu.

Evropa je šestým největším kontinentem a zahrnuje 47 zemí a nejrůznějších závislostí, ostrovy a území. To je ohraničené na Středozemní moře na jih, v Asii na východě a Atlantským oceánem na západ.

nalezené výsledky Filter

Magistr orální implantologie

Goethe Dental School, Goethe University Frankfurt
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 2 roky Květen 2020 Německo Frankfurt

Magisterský studijní obor "Master of Oral implantologii" (MOI) byl představen na JW Goethe University Frankfurtu nad Mohanem s cílem nabídnout pokročilé akademické vzdělání v oboru orální implantologii pro zubní lékaře z obou Německa i ze zahraničí.

Dlouhodobé studium, magister fyzioterapie

Vincent Pol University in Lublin, Poland
Kampus Denní studium Kombinované 5 roky Kontaktuj školu Polsko Lublin + 1 více

Dlouhodobý studijní program, pětiletý magisterský studijní program s praktickým výcvikem jako nedílnou součástí studia a příležitostí k zápisu do doktorského studia.

Masters in Clinical Dentistry (MClinDent) Ortodoncie

United Campus of Malta
Kampus Kombinované 4 roky Září 2020 Malta Svatý Julian

Kurz probíhá po dobu čtyř let, na částečný úvazek, a vede k magisterskému studiu.

Magistr veřejného zdraví

University of Essex Online
Online forma Kombinované 24 měsíce Přihlašování započato Spojené království UK Online Colchester + 1 více

Program Master of Public Health (MPH) online byl navržen pro zaměstnané zdravotnické profesionály, kteří chtějí získat uznávanou kvalifikaci od nejvyšší britské univerzity a současně pracují ve stejnou dobu.

Magistr výzkumu v klinické zdravotnickém výzkumu

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Srpen 2020 Spojené království Birmingham + 1 více

Tento program poskytuje první krok ve výzkumu školení zdravotníků v současné době pracují v klinických oborech, kteří chtějí rozvíjet související zdravotní výzkumnou složku k jejich kariéry. Vedeni o dohledu tým, budete provést výzkumný projekt a získat důvěru ve využívání výzkumných metod, projektové řízení a řízení výzkumu.

Master in International Health (MIH)

Royal Tropical Institute (KIT)
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 5 roky Březen 2020 Nizozemsko Amsterdam + 1 více

Magistr průmyslového vývoje léčiv

University of Copenhagen
Kampus Kombinované 2 - 6 roky Přihlašování započato Dánsko Kodaň

Mistr rozvoje průmyslových drog je navržen tak, aby splňoval potřebu manažerů, aby koordinovali mnohé prvky, které se účastní, aby se urychlil proces vývoje léků a aby byl hladký přechod kandidátských drog na trh.

Magisterský titul ve zdravotnictví, klinická optometrie (MOptom)

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Srpen 2020 Finsko Oulu + 1 více

Toto vzdělání poskytuje biomedicínské a specializované oční vědy na pokročilé úrovni k formulaci diferenciální diagnózy a k nezávislému vytváření plánů řízení pro předepisování léčení k léčbě očních chorob. Kromě toho se naučíte rozpoznávat oční příznaky systémových onemocnění, které lze použít jako informace pro léčbu celkového zdraví pacientů nebo které mohou vést k předchozí detekci neidentifikovaných systémových zdravotních poruch. Bude se také učit multidisciplinární přístup ke správě pacientů, kteří vyžadují léčbu svých chronických a / nebo akutních stavů a potřebu příslušných doporučení.

Magistr z Optometrie (Klinická)

University of Latvia
Kampus Denní studium Kombinované 24 - 30 měsíce Září 2020 Lotyšsko Riga + 1 více

Profesionální magisterský program Optometry (Clinical) nabízí multidisciplinární studia založené na vizuální vědě a současné primární péči o zrak.

Master Music Therapy

IMC University of Applied Sciences Krems
Kampus Kombinované 2 roky Září 2020 Rakousko Krems an der Donau

Magisterský program v hudební terapii se zaměřuje na výuku dovedností v oblasti výzkumu a prohlubování terapeutických dovedností.

MRes ve zdravotnictví

Royal College of Art
Kampus Kombinované 2 roky Září 2020 Spojené království Londýn

MRes Healthcare Design je jedinečný interdisciplinární dvouletý program na částečný úvazek, který vychází z doplňujících se odborných znalostí z Design School School of Royal College of Art a Design Center Helen Hamlyn a ze zdravotnických zkušeností z lékařské fakulty Imperial College London a Helix centrum se sídlem v St Mary's Hospital v Paddingtonu v Londýně.

Magisterský titul ve farmaceutické chemii

IQS – Universitat Ramon Llull
Kampus Kombinované 3 semestry Kontaktuj školu Španělsko Barcelona

Cílem magisterského studijního programu Farmaceutická chemie je odborná příprava odborníků a výzkumníků s profilem aplikovaným na výzkum a vývoj produktů, procesů a služeb v různých průmyslových oblastech souvisejících s farmaceutickou chemií.

Master of Dental Public Health (MDPH)

University of Dundee
Kampus Denní studium Kombinované 12 - 60 najděte si doktorské studium práv Kontaktuj školu Spojené království Dundee + 1 více

University of Dundee Masters in Dental Public Health (MDPH) vás připraví na kariéru v propagaci a zlepšování ústního zdraví na úrovni obyvatelstva.

Mezinárodní Magistr V Neurovědě: Klinické Hodnocení a Neurodiagnostika

Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social
Online forma Denní studium Kombinované 8 - 12 měsíce Přihlašování započato Španělsko Madrid + 1 více

Mezinárodní mistr v neurovědě: Klinické a neurodiagnostické hodnocení zkoumá a prohlubuje oblasti psychologie a medicíny s cílem vyvinout profil, který dokáže vyhodnotit, diagnostikovat a zasáhnout v pozorovatelných kognitivních a neurobehaviorálních poruchách u pacienta. Skládá se z itineráře modulů průběžného vzdělávání a je navržen tak, aby dosáhl učení v aktuálním předmětu, se systematickým a pravidelným věnováním studia.

Magistr v elektronickém zdravotnictví

Rome Business School
Kampus Online forma Kombinované 1 rok Přihlašování započato Itálie Řím Itálie online + 2 více

Rome Business School je Master v eHealth