HEALTHCARESTUDIES.CZ

Magisterský program je specializovaný stupeň, který se obvykle získá jednotlivce, kteří chtějí zaměřit své učení v určité oblasti. Vydělávat Master of Science, MA, nebo MBA je chytrou volbou pro studenty, protože by to mohlo poskytnout konkurenční výhodu v agresivním pracovním trhu.

Evropa je šestým největším kontinentem a zahrnuje 47 zemí a nejrůznějších závislostí, ostrovy a území. To je ohraničené na Středozemní moře na jih, v Asii na východě a Atlantským oceánem na západ.

nalezené výsledky Filter

Magistr orální implantologie

Goethe Dental School, Goethe University Frankfurt
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 2 roky Listopad 2019 Německo Frankfurt

Magisterský studijní obor "Master of Oral implantologii" (MOI) byl představen na JW Goethe University Frankfurtu nad Mohanem s cílem nabídnout pokročilé akademické vzdělání v oboru orální implantologii pro zubní lékaře z obou Německa i ze zahraničí.

Dlouhodobé studium, magister fyzioterapie

Vincent Pol University in Lublin, Poland
Kampus Denní studium Kombinované 5 roky Kontaktuj školu Polsko Lublin + 1 více

Dlouhodobý studijní program, pětiletý magisterský studijní program s praktickým výcvikem jako nedílnou součástí studia a příležitostí k zápisu do doktorského studia.

Masters in Clinical Dentistry (MClinDent) Ortodoncie

United Campus of Malta
Kampus Kombinované 4 roky Září 2019 Malta Saint Julian's

Kurz probíhá po dobu čtyř let, na částečný úvazek, a vede k magisterskému studiu.

Master in International Health (MIH)

Royal Tropical Institute (KIT)
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 5 roky Září 2019 Nizozemsko Amsterdam + 1 více

Magistr v oblasti veřejného zdraví

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 5 roky Kontaktuj školu Spojené království Birmingham + 1 více

Tato modulární multidisciplinární program v oblasti veřejného zdraví nabízí Postgraduální certifikát, postgraduální diplom nebo Masters of Public Health.

Magistr veřejného zdraví

University of Essex Online
Online forma Kombinované 24 měsíce Přihlašování započato Spojené království UK Online Colchester + 1 více

Program Master of Public Health (MPH) online byl navržen pro zaměstnané zdravotnické profesionály, kteří chtějí získat uznávanou kvalifikaci od nejvyšší britské univerzity a současně pracují ve stejnou dobu.

Magistr v elektronickém zdravotnictví

Rome Business School
Kampus Kombinované 12 měsíce Říjen 2019 Itálie Rome Italy Online + 1 více

Master in eHealth a Telemedicine Management je kombinované využití informačních technologií a elektronické komunikace, zejména internetu, v oblasti zdravotnictví pro klinické, vzdělávací a administrativní účely; jak na místě, tak na dálku (v tomto případě se nazývá Telemedicine).

Magistr průmyslového vývoje léčiv

University of Copenhagen
Kampus Kombinované 2 - 6 roky Přihlašování započato Dánsko Copenhagen

Mistr rozvoje průmyslových drog je navržen tak, aby splňoval potřebu manažerů, aby koordinovali mnohé prvky, které se účastní, aby se urychlil proces vývoje léků a aby byl hladký přechod kandidátských drog na trh.

Master's in Optometry (Clinical)

University of Latvia
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 2.5 roky Kontaktuj školu Lotyšsko Riga + 1 více

The professional Master's program Optometry (Clinical) offers multidisciplinary studies based on visual science and contemporary primary vision care. The professional qualification of the graduates meets the professional standard Optometrist and is equivalent to that received in the UK, USA, and Norway.

Diplom v kritickém stavu

Atlântica University
Kampus Kombinované 7 měsíce Září 2019 Portugalsko Barcarena

Atlântica vytvořil absolvent do kritického stavu, kurz zaměřený na profesionály se specializují v naléhavých a mimořádných situacích. V současné době je integrované záchranné vedle restrukturalizaci nemocnice nouzové pokoje s individuální zavedení pohotovost a resuscitace, stejně jako definice jednotek péče s pokročilou podporu života a Greenways, vedl k potřebě naléhavě trénovat lékařů a sester v celkové rozlohy kritické pacienta.

Magisterský titul ve farmaceutické chemii

IQS – Universitat Ramon Llull
Kampus Kombinované 3 semestry Říjen 2019 Španělsko Barcelona

Cílem magisterského studijního programu Farmaceutická chemie je odborná příprava odborníků a výzkumníků s profilem aplikovaným na výzkum a vývoj produktů, procesů a služeb v různých průmyslových oblastech souvisejících s farmaceutickou chemií.

Master Music Therapy

IMC University of Applied Sciences Krems
Kampus Kombinované 2 roky Září 2020 Rakousko Krems an der Donau

Magisterský program v hudební terapii se zaměřuje na výuku dovedností v oblasti výzkumu a prohlubování terapeutických dovedností.

Master of Dental Public Health (MDPH)

University of Dundee
Kampus Denní studium Kombinované 12 - 60 najděte si doktorské studium práv Kontaktuj školu Spojené království Dundee + 1 více

University of Dundee Masters in Dental Public Health (MDPH) vás připraví na kariéru v propagaci a zlepšování ústního zdraví na úrovni obyvatelstva.

MPH ve veřejném zdraví

University of Bradford
Kampus Denní studium Kombinované 1 rok Září 2019 Spojené království Bradford + 1 více

Bradford MPH je určen pro ty, kteří chtějí přejít na veřejné zdraví, politiku nebo rozvoj komunity na vyšší úrovni, a je vhodný pro kandidáty z různých vysokoškolských studijních prostředí a / nebo profesní zkušenosti. Program rozvíjí studenty do budoucích zdravotnických vedoucích, kteří chápou zdravotní politiku, změnu komunity, změnu lidského chování nebo návrh zdravotních služeb.

Magistr biomedicínských věd

Hasselt University
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Září 2019 Belgie Hasselt Diepenbeek + 2 více

Mistr biomedicínských věd se zaměřuje na nejmodernější metodiku, znalosti, vhled a akademické dovednosti, umožňující absolventům odhalit molekulární mechanismy zdraví a onemocnění jako nezávislí výzkumní pracovníci.