HEALTHCARESTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Estonsko.

Magisterský stupeň je pokročilý studijní program, který může být dokončen v asi dva roky, pokud studenti již získal bakalářský titul v podobném prostředí. Studenti si mohou vybrat získat Master of Arts, MSc, nebo MBA, v závislosti na jejich současných a budoucích cílů.

Estonsko je demokratická parlamentní republika rozdělena do patnácti krajů, s jeho hlavním a největším městem prozatím Tallinnu. Estonsko má 12 veřejnosti a 8 soukromé vysoké školy. Nejstarší univerzita v zemi je University of Tartu, založená v roce 1632.

Univerzity pro titul bakaláře Estonsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Estonsko zde.

nalezené výsledky Filter

Magisterský Program V Radiografii (Radioterapie)

Tartu Health Care College
Magistr
Úno 2021
<
Denní studium
<
2 roky
15 Lis 2020
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Program se skládá z následujících modulů: diplomová práce (30 ECTS), Odborné předměty v radioterapii (30 ECTS), Stáž v Radioterapii (30 ECTS) a Základní předměty (30 ECTS, vče ...

Čtěte více

MSc v technologii zdravotní péče

Tallinn University of Technology
MSc
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Technologie zdravotní péče (HCT) je jedinečný magisterský program v Evropě a Estonsko je první zemí, která začala vyučovat technologii zdravotní péče v tak všestranné formě. ...

Čtěte více