Filter
Magistr
Dánsko Typ studia: Online Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Magisterský program je specializovaný stupeň, který se obvykle získá jednotlivce, kteří chtějí zaměřit své učení v určité oblasti. Vydělávat Master of Science, MA, nebo MBA je chytrou volbou pro studenty, protože by to mohlo poskytnout konkurenční výhodu v agresivním pracovním trhu.

Vydělávat online titul od školy může pravděpodobně vést k propagaci a / nebo plat zvýšit, nebo vás připraví na novou kariéru. I když mohou být považovány za školení v učebně více tradiční, on-line vzdělávání je výhodné v jeho vlastní pravý. Tam je směs studijních programů a jednotlivých tříd nabízené prostřednictvím on-line vzdělávání organizací. To není neslýchané pro školné na on-line kurzy, které budou nižší než u konvenčních školy, i když to rozhodně není spolehlivá na všech on-line programy.

Navzdory své malé populace, Dánsko řadí k světově 's nejvíce inovativní zemí díky silným důrazem na výzkum a kvalitního vzdělávání. Budete také studovat v bezpečné, přátelské a inovacích prostředí.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Epidemiologie, Dánsko, Online

University of Copenhagen

Mistr bolesti hlavy je pokračujícím programem odborného rozvoje pro zdravotnické pracovníky, jako jsou lékaři, neurologové, všeobecní lékaři, specialisté na bolest, zubní ... [+]

Staňte se specialistou na bolest hlavy

Mistr bolesti hlavy je pokračujícím programem odborného rozvoje pro zdravotnické pracovníky, jako jsou lékaři, neurologové, všeobecní lékaři, specialisté na bolest, zubní lékaři, zdravotní sestry, psychologové a fyzioterapeuti.

Program byl vyvinut University of Copenhagen a dánským střediskem bolesti hlavy. Dánské centrum bolesti hlavy je prvním centrem bolesti hlavy ve Skandinávii, které nabízí multidisciplinární přístup k diagnostice a léčbě pacientů se vzácnými nebo vážnými poruchami hlavy a kraniální neuralgie.

Jako student vás vyučuje jedna z vedoucích výzkumných skupin na bázi hlavy na světě a má více než 30 výzkumníků pracujících v translačním výzkumném prostředí zahrnujícím experimentální in-vitro a in-vivo modely, lidskou genetiku a epidemiologii, stejně jako lidské experimentální modely bolesti hlavy a vývoj nových způsobů léčby.... [-]

Dánsko Kodaň
Říjen 2020
Angličtina
Kombinované
2 roky
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině