Filter
Magistr
Typ studia: Online Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Mistr míra je typ postgraduální kvalifikace, která umožňuje studentům, aby se stal odborníky ve zvolené oblasti. Určen pro ty, kteří již absolvovali bakalářský 's stupně, tyto programy jsou asi dva roky na délku.

Online learning nebo e-learning je proces, naučit se používat různé typy médií, které poskytují textové, zvukové, obrázky, animace a video streaming. Existuje mnoho e-learningových procesů šířit znalosti a učit se bez hranic.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Environmentální zdraví, Online

Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social

Mezinárodní mistr v oblasti veřejného zdraví a udržitelnosti životního prostředí vám umožňuje profesionálně se věnovat řízení problémů veřejného zdraví s profesionálním a ... [+]

Mezinárodní mistr v oblasti veřejného zdraví a udržitelnosti životního prostředí vám umožňuje profesionálně se věnovat řízení problémů veřejného zdraví s profesionálním a vědomým přístupem k novým problémům souvisejícím se životním prostředím a usilovat o implementaci udržitelných a efektivních systémů.

Skládá se z itineráře modulů průběžného vzdělávání a je navržen tak, aby dosáhl učení v aktuálním předmětu, se systematickým a pravidelným věnováním studia.

OBECNÝ A ZVLÁŠTNÍ CÍLPřeneste potřebné dovednosti, znalosti a dovednosti v oblasti veřejného zdraví, životního prostředí a změny klimatu.Identifikujte současný koncept veřejného zdraví.Poskytněte nezbytné nástroje pro odpovídající lékařský výkon u zdravotních problémů souvisejících s veřejným zdravím.Cvičte studenty v technikách a metodách nezbytných pro lékařskou praxi v oblasti veřejného zdraví.Implementovat vědeckou metodologii a výzkumný proces v lékařské péči ve veřejném zdraví.Poskytněte přehled výhod začlenění environmentálního managementu do integrovaného řízení společnosti.Propagujte hlavní nástroje environmentálního managementu.Poskytnout obecné znalosti metodik a procesů environmentálního managementu.POŽADAVKY NA PŘÁNÍ... [-]
Španělsko Madrid
Přihlašování započato
španělština
Denní studium
Kombinované
8 - 12 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině