Filter
Magistr
Evropa Typ studia: Online Tempo: Všechny

Jakmile studenti dokončí své vysokoškolské tituly, mají možnost sledovat mistra ve zvoleném oboru. Magisterský program je navržen tak, aby zlepšit znalost určitého oboru a pomůže studentům připravit se na akademické a profesní kariéru po dokončení studia.

Na druhé straně Atlantiku, diskuse o on-line kurzů a jejich potenciál k restrukturalizaci vysokoškolského vzdělávání zuří již delší dobu. Kurzy jsou strukturované jako týdenní on-line konferencí, komunikace se školitelem a dalšími žáky se odehrává ve virtuálním výukovém prostředí. On-line kurzy jsou určeny, aby se vešly kolem svého kalendáře, přístup kurz kdykoli je to vhodné pro vás.

Evropa, jeden z kontinentů na světě 's sedm, je obvykle známý jako nejzápadnější poloostrov Eurasie. Druhý nejmenší kontinent, s 10180000 (km2), oblast sdružuje 50 zemí.

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Environmentální zdraví, Evropa, Online

Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social

Mezinárodní mistr v oblasti veřejného zdraví a udržitelnosti životního prostředí vám umožňuje profesionálně se věnovat řízení problémů veřejného zdraví s profesionálním a ... [+]

Mezinárodní mistr v oblasti veřejného zdraví a udržitelnosti životního prostředí vám umožňuje profesionálně se věnovat řízení problémů veřejného zdraví s profesionálním a vědomým přístupem k novým problémům souvisejícím se životním prostředím a usilovat o implementaci udržitelných a efektivních systémů.

Skládá se z itineráře modulů průběžného vzdělávání a je navržen tak, aby dosáhl učení v aktuálním předmětu, se systematickým a pravidelným věnováním studia.

OBECNÝ A ZVLÁŠTNÍ CÍLPřeneste potřebné dovednosti, znalosti a dovednosti v oblasti veřejného zdraví, životního prostředí a změny klimatu.Identifikujte současný koncept veřejného zdraví.Poskytněte nezbytné nástroje pro odpovídající lékařský výkon u zdravotních problémů souvisejících s veřejným zdravím.Cvičte studenty v technikách a metodách nezbytných pro lékařskou praxi v oblasti veřejného zdraví.Implementovat vědeckou metodologii a výzkumný proces v lékařské péči ve veřejném zdraví.Poskytněte přehled výhod začlenění environmentálního managementu do integrovaného řízení společnosti.Propagujte hlavní nástroje environmentálního managementu.Poskytnout obecné znalosti metodik a procesů environmentálního managementu.POŽADAVKY NA PŘÁNÍ... [-]
Španělsko Madrid
Přihlašování započato
španělština
Denní studium
Kombinované
8 - 12 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině