HEALTHCARESTUDIES.CZ

Univerzity, vysoké školy a obchodní školy po celém světě

Master je postgraduální stupeň, který je určen k být dokončen po ukončení mládenec. I když může trvat jeden až tři roky studia, nejvíce pán 's programy mohou být dokončena zhruba za dva roky.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Najdi top MBA a magisterské programy na nejlepších obchodních školách a univerzitách v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, Německu, Francii a po celém světě!

111 Výsledky v Magistr, Dálkové Filter

Magistr veřejného zdraví

The Milken Institute School of Public Health
Online forma Denní studium Září 2019 Spojené státy americké Washington

MPH @ GW je on-line Mistr veřejného zdraví (MPH) z The Milken Institute School of Public Health na Univerzitě George Washington. S třídami vyvinutými a dodávanými světovou třídou GW má MPH @ GW stejné přísné akademické znalosti a kritéria selektivního přijetí jako program na univerzitě.

Master of Occupational Medicine (MOccMed)

University of Otago - Wellington Department of Medicine
Online forma Kombinované 3 roky Březen 2020 Nový Zéland Wellington

Otago Master of Occupational Medicine degree (MOccMed) je součástí mezinárodně akreditovaného programu, který umožní registrovaným lékařům pracujícím na částečný úvazek rozvíjet kompetence pro odbornou praxi v oblasti medicínského lékařství na registrované nebo certifikované odborné úrovni v jakékoli zemi na světě.

Online Master of Management zdravotnictví

McMaster University
Online forma Denní studium Kombinované 12 - 32 měsíce Září 2020 Kanada Hamilton + 1 více

Master of Health Management Program připravuje odborníky v oblasti zdravotnictví, aby splnili úkoly kariéry v oblasti řízení zdravotní péče.

Magistr aplikované vědy v humanitním zdraví

Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health - Online
Online forma Kombinované 2 roky Září 2019 Spojené státy americké USA Online

Dvouletý on-line magisterský program zaměřený na vedoucí multidisciplinární přístupy k ochraně veřejného zdraví v rozsáhlých humanitárních a katastrofálních záchranných prostředích po celém světě.

Magistr zdravotnictví

Washburn University
Online forma Denní studium Kombinované 21 - 42 měsíce Kontaktuj školu Spojené státy americké Topeka + 1 více

Mistr zdravotnické vědy (MHS) v oblasti výchovy ke zdravotní péči je připravit stávající odborníky na zdravotní péči, aby byli efektivními učiteli a vůdci, kteří jsou schopni sloužit různým studujícím v rámci zdravotnických organizací a spojeneckých zdravotnických studijních programů.

Online Masters ve veřejném zdraví

University of Illinois Springfield
Online forma Denní studium Kombinované Kontaktuj školu Spojené státy americké USA Online

Veřejné zdraví je základní funkcí moderní společnosti. Podle slov Lékařského ústavu je to "co společně děláme společně, abychom zajistili podmínky, ve kterých mohou být lidé zdraví".

Master of Integrative Healthcare Vedení - MIHL (Online)

American College of Acupuncture & Oriental Medicine
Online forma Denní studium 3 semestry Kontaktuj školu Spojené státy americké Houston

Cílem programu Master of Integrative Healthcare Leadership je vycvičit vás jako manažer, ředitel nebo správce zdravotní péče.

Magistr veřejného zdravotnictví-zdravotnické služby specializace řízení

Northern Illinois University Online
Online forma Denní studium 2 roky Srpen 2019 Spojené státy americké DeKalb

Ve specializaci managementu zdravotnických služeb MPH budete zkoumat mnoho aspektů řízení zdravotních služeb, abyste mohli úspěšně provozovat zdravotnické zařízení, jako jsou náklady, kvalita, dostupnost, dodávky, organizace, financování, lidské zdroje a ekonomika zdravotnictví.

Master of Public Health Advanced

University of Wollongong
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 2 roky Březen 2020 Austrálie Wollongong + 2 více

Master of Public Health Advanced je navržen tak, aby poskytoval více možností pro studium veřejného zdraví. Má stejnou strukturu magisterského studia veřejného zdravotnictví, s dodatečným požadavkem na druhou specializaci pokročilého studia - dalších 24 kreditů buď v rámci studijních programů nebo výzkumných studií. To vám umožní přizpůsobit vaše učení vašim profesním aspiracím.

Magistr správy zdravotnictví

La Trobe University
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 18 - 48 měsíce Leden 2020 Austrálie Melbourne + 2 více

Rychle sledujte svou kariéru v senior managementu v oblasti zdraví s Mistr zdravotnické správy.

Magistr veřejného zdraví

University of Essex Online
Online forma Kombinované 24 měsíce Přihlašování započato Spojené království UK Online Colchester + 1 více

Program Master of Public Health (MPH) online byl navržen pro zaměstnané zdravotnické profesionály, kteří chtějí získat uznávanou kvalifikaci od nejvyšší britské univerzity a současně pracují ve stejnou dobu.

Master of veřejného zdraví

European University Cyprus
Kampus Online forma Denní studium 18 měsíce Září 2019 Kypr Nicosia + 1 více

Mistr programu v oblasti veřejného zdraví poskytuje studentům s pokročilou teoretických a praktických znalostí, které jim umožňuje schopnost hodnotit a zlepšovat standardy kvality a operace zdravotnictví. Poskytuje kandidáty s vědeckou, řízení a vedení nadací, které jim pomohou pokračovat v organizační reformy a sladění s normami politiky Světové zdravotnické organizace.

Magistr V Ošetřovatelství - Ošetřovatelská Správce Koncentrace

University of Saint Mary Online
Online forma Kombinované 1 rok Září 2019 Spojené státy americké Leavenworth

Přizpůsobte si svůj on-line MS v ošetřovatelství se soustředěním v Nurse Administrator od akreditované, University of Saint Mary. Tato koncentrace vám poskytne pověření a znalosti vhodné pro manažerské a výkonné pozice a také vám pomůže definovat kvalitu péče ve zdravotnických organizacích. Žádná rezidence není vyžadována.

Magistr veřejného zdraví

Purdue University Online
Online forma Kombinované 24 měsíce Srpen 2019 Spojené státy americké West Lafayette

Purdue, CEPH akreditovaný on-line MPH vytahuje z odborné praxe univerzity pro výzkum, aby předložila přísné učební plán, který připravuje studenty na navrhování a realizaci efektivních programů veřejného zdraví v měnícím se světě.

Magisterský titul v oboru tělesné a psychosociální škody

Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social
Online forma Denní studium 18 měsíce Září 2019 Španělsko Madrid

Stanovit protokoly a metody pro posuzování tělesných škod; Rozvíjet odbornou techniku v různých patologiích oceňování tělesných škod; Připravovat stanoviska s vědeckou a technickou odborností.