Filter
Magistr
Finsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Magisterský stupeň je pokročilý studijní program, který může být dokončen v asi dva roky, pokud studenti již získal bakalářský titul v podobném prostředí. Studenti si mohou vybrat získat Master of Arts, MSc, nebo MBA, v závislosti na jejich současných a budoucích cílů.

Formální systém vysokoškolského vzdělávání ve Finsku je 7-3-2-2 vzor. Univerzita má dva roky v odborné nebo technické vzdělání a konečně dvouleté předběžné terciárního vzdělávání. Finsko má také několik veřejných i soukromých vysokých škol, které mají povoleno dostupnost vysokoškolského vzdělání pro studenty.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Biomedicínská fyzika, Finsko

University of Eastern Finland

Tento magisterský program v lékařské fyzice je multidisciplinární dvouletý magisterský program, který kombinuje výzkum a výuku na vysoké úrovni. Program je určen pro všec ... [+]

.

Děkujeme za Váš zájem o magisterský studijní program Zdravotnická fyzika na University of Eastern Finland . Naše kampusy jsou umístěny v srdci východního Finska a jsme domovem přibližně 15 500 studentů. Program MedPhys je organizován ve městě Kuopio. Tento magisterský studijní program v lékařské fyzice je multidisciplinární dvouletý magisterský studijní program, který kombinuje výzkum na vysoké úrovni a výuku.

Naše další lhůty pro podání žádostí je od 2. prosince 2019 do 22. ledna 2020 th, a studie od začátku září 2020. Školné programu je 12 000 € eur za akademický rok. Občané EU, zemí EHP a Švýcarska jsou osvobozeni od školného. V roce 2020 nabízíme velkorysé prominutí školného, které činí 80% ročního školného.... [-]

Finsko Kuopio
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině