HEALTHCARESTUDIES.CZ

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Magisterský stupeň je pokročilý studijní program, který může být dokončen v asi dva roky, pokud studenti již získal bakalářský titul v podobném prostředí. Studenti si mohou vybrat získat Master of Arts, MSc, nebo MBA, v závislosti na jejich současných a budoucích cílů.

Znalosti z biologických i lékařských oborů jsou využívány v biomedicínské vědě. Studie v této oblasti zkoumá úlohu imunologie a výživového stavu jako možných prediktorů pro zdravotní stav lidí a zvířat.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

6 Výsledky v Biomedicína, Spojené království Filter

MSc v oboru zdravotnických prostředků

University of Strathclyde: Faculty of Engineering
Kampus Denní studium 1 rok Srpen 2020 Spojené království Glasgow

Tento kurz MSc poskytuje inženýrům a fyzické vědcům poznání a pochopení zdravotnických zařízení používaných v diagnostice a léčbě pacientů. Kurz je dodáván pracovníci z EPSRC financovaného centra pro doktorské programy ve zdravotnických prostředcích a zdravotnických technologií (CDT), s kolegy z Engineering, vědy o životě a přírodní vědy. K dispozici je také vstup z klinických poradců z NHS a jinde ...

Biomedicínské vědy MRes

St George's University of London
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Kontaktuj školu Spojené království Londýn + 1 více

Tento kurz vás připraví na výzkumné vzdělání nebo kariéru v biomedicínských věd. Pokud byste se chtěli dozvědět více informací o stipendiích, uplatňování nebo komunikovat s přijímacím personálem o své kvalifikaci nebo zkušenosti, prosím, nechte své e-mailové adresy zde - www.masters.sgul.ac.uk nebo kurz info: www.sgul.ac. uk / postgraduální

MRes ve výzkumu v oblasti zdraví (online)

University of Stirling
Online forma Denní studium Kombinované 12 - 48 měsíce Kontaktuj školu Spojené království Stirling + 1 více

Odvětví zdravotní a sociální péče se neustále mění, aby bylo zajištěno lepší zacházení a přístup k péči. Zlepšení zdravotních a sociálních služeb by nebylo možné bez práce dobře vyškolených výzkumných pracovníků.

MSc Průmyslová Farmaceutika

Queen's University Belfast
Kampus Denní studium 1 - 3 roky Kontaktuj školu Spojené království Belfast

Queen's University Belfast vyvinula nový dynamický MSc program pro studenty hledající kariéru v globálním farmaceutickém průmyslu. Nový MSc v Průmyslové farmaceutice připraví absolventy s odbornými znalostmi a dovednostmi potřebnými pro zaměstnání v oboru, které se odhaduje na 1,2 bilionu dolarů. Průmyslová farmacie hraje zásadní roli ve vývoji, validaci a výrobě nových léků, zajištění jejich bezpečnosti a kvality, a absolventi magisterského studia budou moci využívat pracovních příležitostí ve všech fázích ropovodního vývoje. School of Pharmacy at Queen's má vynikající celosvětovou reputaci a je vysoce hodnocen jak pro výuku, tak pro výzkum. Mezi aktivní oblasti výzkumu ve škole patří dodávka léčiv a biomateriály, infekční a antimikrobiální rezistence, nanomedicin a bioterapeutika a věda a formulace farmaceutických materiálů.

Magistr výzkumu v klinické zdravotnickém výzkumu

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Srpen 2020 Spojené království Birmingham + 1 více

Tento program poskytuje první krok ve výzkumu školení zdravotníků v současné době pracují v klinických oborech, kteří chtějí rozvíjet související zdravotní výzkumnou složku k jejich kariéry. Vedeni o dohledu tým, budete provést výzkumný projekt a získat důvěru ve využívání výzkumných metod, projektové řízení a řízení výzkumu.

Magistr výzkumu v biomedicínském výzkumu (integrační a translační)

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Srpen 2020 Spojené království Birmingham + 1 více

Tento program zařídíme s nezbytnou étos, kritických hodnotících dovedností a technické způsobilosti k výkonu výzkumu kariéru v in vivo vědách. Takový přístup je nezbytný pro pochopení složitých interakcí mezi tělesných systémů, a jak tyto mohou být změněn s úpravami, drogami, a během patologií.