Filter
Magistr
Saúdská Arábie Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Magisterský stupeň je pokročilý studijní program, který může být dokončen v asi dva roky, pokud studenti již získal bakalářský titul v podobném prostředí. Studenti si mohou vybrat získat Master of Arts, MSc, nebo MBA, v závislosti na jejich současných a budoucích cílů.

Studium biomedicínské vědy kombinuje rozmanité a specializované obory, jako je farmakologie, anatomie a imunologie. Vědci biomedicínské vědy hledají způsoby, jak udržet a dokonce zlepšit zdraví zvířat a lidí.

Saúdská Arábie je jedním ze dvou uvedených zemí za jejich královských rodin, spolu s Jordánským hášimovským královstvím. Existuje poměrně málo pracovních příležitostí pro krajany v Saúdské Arábii. To 's Doporučuje se naučit číst Arabic, základní tajweed, a některé základní řečové dovednosti než jste přišel.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně
Další studijní možnosti {v zemi}

1 Výsledky v Biomedicína, Saúdská Arábie

Alfaisal University

Ministerstvo školství (MŽP) schválilo Mistr v biomedicínských věd (MBS) je dvouletý program, ve kterém studenti mohou rozhodnout připojit jeden ze čtyř stop; Molekulární ... [+]

Mistr v biomedicínských věd Přehled programu

Graduate Program v biomedicínských věd (BMS) ve spolupráci s King Faisal Specialist Hospital & Research Centre (KFSHRC) nabízí výzkumné a vzdělávací příležitosti s mezinárodní ráže vědců vedou k M.Sc. Stupeň uděluje Alfaisal univerzitou ve výrazném moderní vzdělávací prostředí. Program je otevřen pro oba mužské a ženské studenty, Saudská a non-Saúdské.

Ministerstvo školství (MŽP) schválilo Mistr v biomedicínských věd (MBS) je dvouletý program, ve kterém studenti mohou rozhodnout připojit jeden ze čtyř stop; Molekulární a buněčná biologie (MCB), infekce Control (IC), Klinická embryologie a reprodukční biologie (CERB) a biotechnologie (BIOT). Každá stopa má společné základní kurzy, stejně jako dvě možnosti; Práce a kurzy pouze. Možnost práce se skládá z nejméně 24 kreditů z kurzů v Kromě práce. Kurzy pouze varianta zahrnuje alespoň 42 kreditů z kurzů, včetně projektu. První tři skladby byly předloženy Saúdská komise pro zdraví Speciality pro akreditaci / certifikaci.... [-]

Saúdská Arábie Rijád
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině